WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

12.10.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 ratownicy medyczni z 11 Batalionu Dowodzenia im. Zygmunta Sadowskiego z Żagania prowadzili warsztaty z pierwszej pomocy. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem plut. Katarzyny Zdon, st. szer. Rafała Rosia, szer. Iwony Kawy oraz nauczycielki z naszej szkoły Bogumiły Lewandowskiej, mogli jak co roku ćwiczyć wezwanie pomocy, resuscytację krążeniowo-oddechową, a także układanie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. W warsztatach uczestniczyły też przedszkolaki z filii Przedszkola Komunalnego nr 2 oraz grupa dzieci z Przedszkola Komunalnego nr 3 „Pod Dębami”.