Szkoła Podstawowa nr 2

 im. Wojska Polskiego w Szprotawie

Informacje

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Aktualności

CZYTAM Z KLASĄ

Uczniowie klasy III naszej szkoły w trakcie zadania do realizacji I modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III pn. CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki spotkali się z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Żagania. Zastępca Komendanta posterunku wraz z funkcjonariuszami SOK opowiedzieli o specyfice swojej pracy, prezentowali elementy wyposażenia munduru galowego oraz operacyjnego. Dzieci poznały zagrożenia związane z poruszaniem się w pobliżu przejść kolejowych oraz o podstawowe zasady bezpiecznego przekraczania przejazdów kolejowo – drogowych. Na koniec zajęć trzecioklasiści otrzymali zeszyty edukacyjne z zabawami interaktywnymi, notesy oraz ulotki kampanii „Bezpieczny przejazd”.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hallo (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. Uczniowie naszej szkoły podczas przerw wykonywali mapy myśli zawierzone na drzwiach do gabinetu danej klasy, wychowawcy prowadzili zajęcia i pogadanki na temat życzliwości. Każdy uczeń otrzymał naklejkę z okazji Dnia życzliwości.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


LAUREATKA KONKURSU PLASTYCZNEGO

Gratulacje wygranej dla Magdaleny Żak, uczennicy klasy II naszej szkoły w profilaktycznym konkursie plastycznym pod hasłem ”Mój sposób na zdrowie – pływam i zdrowo się odżywiam”.

 

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


OBCHODY TYGODNIA PATRONA SZKOŁY

W dniach 8 – 10 listopada 2021r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego obchodziła Święto Patrona. Z tej okazji zorganizowano wiele imprez i uroczystości.

W poniedziałek 8 listopada uczniowie klas I – VIII, ubrani w żołnierskie stroje, uczestniczyli w zajęciach z wojskiem. Zmagali się z torem przeszkód, ćwiczyli musztrę, wzięli udział w konkursie strzeleckim.

We wtorek 9 listopada w parku Huta odbył się kolejny już Bieg Żołnierza, przygotowany we współpracy z żołnierzami z 11 Batalionu Dowodzenia im. gen. broni Z. Sadowskiego w Żaganiu. Celem biegu było promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Bieg miał również charakter charytatywny, ponieważ każdy uczestnik mógł podarować karmę dla kota na rzecz Fundacji „Oczami kota”.

Podsumowaniem obchodów Święta Patrona Szkoły była uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, przygotowana przez uczniów kl. V i VI oraz zespół wokalno – muzyczny, która odbyła się w środę 10 listopada. Uczniowie uczcili rocznicę odzyskania niepodległości, recytując wiersze i śpiewając piosenki, upamiętniające ważne wydarzenia z historii naszej Ojczyzny.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


II MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VI PRZERWY NA CZYTANIE

Uczniowie naszej szkoły 26.10.2021 r.. aktywnie uczestniczyli w II Międzynarodowej Edycji VI Przerwy na czytanie, pt. "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie". Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. W ramach akcji zrealizowano przerwę na czytanie podczas lekcji oraz na przerwie. W tegorocznej akcji wzięło udział ok.160 uczniów. Uczniowie czytali książki przyniesione z domu, książeczki edukacyjne SKO lub szkolne podręczniki. Dziękujmy za udział w akcji wszystkim Uczestnikom, bo bez Was nic by nie miało miejsca.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

20.10.2021 r. pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekali, że będą godnie reprezentować naszą szkołę. Następnie Dyrektor Szkoły – pan Bartosz Klimkowski pasował każde dziecko na ucznia, który stał się członkiem naszej dwójkowej społeczności szkolnej. W uroczystości uczestniczyła również Zastępca Burmistrza – pani Dorota Grzeszczak. Na koniec dzisiejszej uroczystości, SKO-wiczki z klasy III wręczyły pierwszakom upominki SKO przygotowane przez opiekuna SKO. Nie zabrakło również pamiątkowego wspólnego zdjęcia.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


BIEG DZIADOSZAN

9 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowym XXX Biegu Dziadoszan, dedykowanego pamięci Pana Jana Trochanowskiego. Brawa dla Wojtka G., Alesii M. i Magdy S. za uzyskanie II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Wszystkim gratulujemy ukończenia biegu.

 

 

 

 

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


PROGRAMOWANIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

9 października rozpoczyna się #CodeWeek2021 - największe programistyczne wydarzenie w Europie. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach programowania dla dzieci i młodzieży i zachęcamy do zgłaszania własnych inicjatyw. Serdecznie zapraszamy na warsztaty z programowania online. Kalendarium bezpłatnych wydarzeń przygotowanych przez biuro CodeWeek i partnerów znajdziecie na stronie koduj.gov.pl. W trakcie CodeWeek2021 będziemy budować proste gry zręcznościowe, poznawać języki programowania Scratch i Python, budować strony internetowe i poznawać nowe narzędzia informatyczne.

 

Szczególnie gorąco zapraszamy na inaugurację CodeWeek z Klubem Młodego Programisty już w najbliższą sobotę, 9 października o 17.00. Będzie to okazja do rozstrzygnięcia wszelkich wątpliwości dotyczących Europejskiego Tygodnia Kodowania i szansa na rozwiązanie pierwszych programistycznych zadań - uczestnicy zbudują prostą grę zręcznościową. Już teraz dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby być na bieżąco.

W CodeWeek jest miejsce dla każdego – nie trzeba być specjalistą, by wziąć w nim udział, wystarczą dobre chęci. Sprawdźcie pomysły na proste wydarzenia, zrealizujcie je i zgłoście na stronie www.codeweek.eu/add. Na autorów inicjatyw CodeWeek czekają certyfikaty organizatorów i uczestników.

Zachęcamy też do śledzenia CodeWeek2021 na Facebook’u i na Instagramie.

Organizatorami wydarzeń w ramach CodeWeek2021 są Państwowy Instytut Badawczy NASK i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog, Giganci Programowania i EduSense – Uczymy Dzieci Programować.


ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

4 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji odbył się kiermasz ciast, a całkowity dochód ze sprzedaży został przekazany na rzecz szprotawskiej fundacji Oczami Kota. Dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się do naszej małej akcji, piekąc przepyszne smakołyki. Dzięki temu mogliśmy wesprzeć podopiecznych fundacji sporą kwotą. Dokładna kwota uzbieranych funduszy zostanie podana po podliczeniu wszystkich datków.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek, 1 października obchodziliśmy w naszej szkole dzień tabliczki mnożenia. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w naszych uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, weszło na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą. Z tej okazji nauczyciele, uczniowie i pracownicy naszej szkoły zostali przepytani ze znajomości tabliczki mnożenia, uczniowie rozwiązywali także liczne quizy i zagadki związane z tą jakże przydatną w życiu umiejętnością. Uczniowie z klasy II i III poprzez różne gry i zabawy matematyczne utrwalali znajomość tabliczki mnożenia. Wybraliśmy też szkolnych Mistrzów Tabliczkia Mnożenia. Szkolnym koordynatorem Dnia Tabliczki Mnożenia była pani matematyk Anna Nowik.

więcej informacji oraz zdjęcia na szkolnym blogu


KONKURS "PLAKAT TEATRALNY"

Zachęcamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie "PLAKAT TEATRALNY", który organizowany jest w ramach projektu "Kulturalne Pendolino". Wśród nadesłanych prac wybierzemy 45, których autorzy pojadą w kulturalną podróż do Zielonej Góry. Wycieczka jest bezpłatna (wszystkie koszty pokrywa Szprotawski Dom Kultury). Planowany wyjazd 24.10. 2021 roku, godz. 9.00 :) W programie: godz. 11.00 seans filmowy w Planetarium Wenus "Jesteśmy gwiazdami", godz. 12.45 - obiad, godz. 14.00 - lekcja teatralna z aktorami Teatru Lubuskiego, godz. 16.00 - spektakl teatralny "Marzenie Nataszy". 

Regulamin konkursu


EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 26 września 2021 obchodzone jest święto "Europejski Dzień Języków Obcych". W ramach zajęć z języka angielskiego uczniowie klas 1-3 w bardzo interesujący i pomysłowy sposób przedstawili w formie plakatów zabytki stolicy Anglii, ciekawostki dotyczące Wielkiej Brytanii oraz języka angielskiego. Uczniowie klas 4-8 rozwiązywali quizy językowe, brali udział w grach i zabawach językowych, obejrzeli film w wersji anglojęzycznej. Zajęcia zainteresowały i zmotywowały uczniów do nauki, wniosły dużo zabawy i radości w czasie zajęć.

 

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


"TYDZIEŃ DLA ŚRODOWISKA"

Od 20.09.2021 r. do 24.09.2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole "Tydzień dla środowiska". Nasi uczniowie wraz z wychowawcami posprzątali okolice szkoły: m.in. Park Huta, okolice stadionu oraz teren przy szkole. Na lekcjach wychowawczych obejrzeli film o segregacji śmieci, a także rozmawiali na temat ochrony środowiska i segregacji odpadów.

https://www.youtube.com/watch?v=u9bzdEBUyEM

Bardzo dziękujemy Zakładowi Usługowemu Zachód Sp. z o.o. za wsparcie naszej akcji w postaci podarowania rzeczy niezbędnych do sprzątania i udostępnienie filmu oraz materiałów dydaktycznych. Koordynatorami akcji w naszej szkole były: p. K. Weber i P. K. Kloc.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


ÓSMOKLASIŚCI Z "DWÓJKI" NAJLEPSI W GMINIE

Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021. Wyniki jakie uzyskali uczniowie naszej szkoły są wyższe niż w ubiegłym roku, pomimo trudnego okresu ze względu na naukę zdalną. Średni wynik procentowy szkoły z j. polskiego, to 58% - jest taki sam jak średni wynik okręgu i wyższy od średniego wyniku województwa i średniego wyniku gminy. Język angielski nasi uczniowie napisali na 59%. Wynik ten jest wyższy od średniego wyniku powiatu i średniego wyniku gminy, a matematykę na 38%. Wynik z matematyki jest taki sam jak średni wynik powiatu, ale wyższy niż średni wynik gminy. Absolwentom szkoły życzymy dostania się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


KANGUR 2021

Uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia w konkursie matematycznym Kangur 2021. Zadania z którymi zmagają się corocznie uczniowie wymagają logicznego myślenia i wiedzy, która często wykracza ponad program. Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

 • Ocimek Bartosz – klasa II

 • Brysik Wojciech – klasa II

 • Grabowski Wojciech – klasa IV

GRATULUJEMY !

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

W dniu 22.06.2021 r. uczniowie z klasy czwartej oraz piątej przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Cieszy nas fakt, że wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu uzyskali kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części:

 • I teoretycznej – sprawdzającej znajomość przepisów ruchu drogowego.

 • II praktycznej – dotyczącej obsługi technicznej roweru oraz umiejętność jazdy na rowerze z zachowaniem bezpieczeństwa z uwzględnieniem prawidłowego włączania się do ruchu, skrętu w lewo, skrętu w prawo, zawracania, jazdy po „ósemce", reagowania na znaki drogowe.

Dzięki doskonaleniu wiedzy i umiejętności z zakresu wychowania komunikacyjnego, młodzież jest bardziej świadoma zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym. Efektem edukacji z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego są również trwałe zmiany w zachowaniu człowieka, objawiające się odpowiedzialnością za własne życie i innych uczestników ruchu drogowego, poszanowaniem prawa oraz bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych młodych uczestników ruchu drogowego.


SUKCES DWÓJKI W SKO

Podczas wakacji rozstrzygnięto Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli. Miło nam ogłosić, że zdobyliśmy nagrodę II stopnia w Regionalnym Etapie Konkursu SKO w edycji 2019/2020. Cieszymy się z naszego sukcesu i dziękujemy za docenienie naszych działań. Gratulujemy pozostałym laureatom tego konkursu.

 

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


OSTATNIE POŻEGNANIE

Ze smutkiem informujemy, że odszedł na wieczną wartę Przyjaciel naszej szkoły – por. Krzysztof Jędrys, żołnierz 11 Batalionu Dowodzenia im. gen. broni Z. Sadowskiego w Żaganiu, współtwórca i koordynator wielu naszych wspólnych przedsięwzięć. Krzysztofie, byłeś i na zawsze zostaniesz członkiem naszej społeczności szkolnej. Żegnaj!


ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

24.02.2020 r. uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie uczestniczyli w zajęciach z robotyki i programowania, które w naszej szkole prowadził pan Tomasz Wiktor z Spice Gears Academy z robotyką LEGO. Podczas zajęć uczniowie poznawali podstawy programowania, robotyki i mechatroniki oraz projektowali elementy wyposażenia bazy marsjańskiej. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak walki robotów, które nasi uczniowie sami zaprojektowali i skonstruowali.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


AKCJA CHARYTATYWNA

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w charytatywny maraton dla Agaty, który odbędzie się 29.02.2020 r. w sobotę o 16.00. W sobotę na maratonie odbędą się licytację. Każdy chce pomóc. jeśli ktoś coś chce jeszcze dodać proszę o kontakt. MAMY JUZ TYLE:

 1. VOUCHER SESJA ZDJĘCIOWA Agnieszka Niewiara

 2. VOUCHER SALON FRYZJERSKI Anna Sobczyk Druciarek

 3. VOUCHER MASAŻ EDYTA PRUS.

 4. VOUCHER GABINET FIZJOTERAPIA Marcin Kotas

 5. KOSZULKA I PLYTA ZESPÓŁ NADIJA.

 6. BON NA KOLACJĘ DO RESTAURACJI FIGARO.

 7. KOSZULKI SPORTOWE MG- GN OUTLET Marta Gul Gnach

 8. VOUCHER MASAŻ Edyta Polowy Jabłońska

 9. OBRAZY FIRMA CONSALNET SA

 10.  KARNET OPEN DO FITNESSTEAM.

 11. POMIARY MASY CIAŁA WAGA tanita

 12. SESJA ZDJECIOWA MARIOLA RATUSZNA

 13. Ciasta

 14. MATA TURYSTYCZNA OD FIRMY ROMADO.

 15. VOUCHER mini SPA AFRODYTA

 16. BIŻUTERIA WIOLETTA POPŁAWSKA

Zapraszamy

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

20.02.2020 r. w Urzędzie Miejskim w Szprotawie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Olaf Kotowski, Fabian Rajkiewicz, Tomasz Koszela i Dawid Laudacki.

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

18.02.2020 r. w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie odbył się Konkurs Recytatorski. Komisja po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I - klasy I-III SP:

 • Wojciech Grabowski (kl. III)

 • Oliwia Bansik (kl. II)

 • Julia Ilczyszyn (kl. III)

Kategoria II - klasy IV-V SP:

 • Adam Małolepszy (kl. V)

 • Lena Banaszkiewicz (kl. V)

Kategoria III - klasy VI-VIII SP:

 • Pola Rapiej (kl. VII)

 • Michał Tuz (kl. VII)

 • Maja Śliwińska (kl. VI a)

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się 27.02.2020 r. w Szprotawskim Domu Kultury.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W INTERNECIE

W dniach 10 - 14.02.2020 r. obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie "Tydzień Bezpieczeństwa w Internecie". Uczniowie w poszczególnych dniach uczestniczyli w zajęciach mających na celu przybliżenie oraz przypomnienie problematyki bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu. Tematyka zajęć:

 • Klasy I - III - kreskówki z serii "Owce w Sieci".

 • klasa IV - Internet bez hejtu.

 • Klasa V - 3... 2... 1... Internet.

 • Klasy VI - Media - wybieram świadomie, korzystam bezpiecznie.

 • Klasa VII - Jak korzystać z zasobów Internetu, aby sobie nie zaszkodzić.

 • Klasa VIII - Stalking, hejting, cyberprzemoc.

Również na lekcjach informatyki i zajęć komputerowych poruszano tematy związane z bezpieczeństwem w Internecie.

Dzień Bezpiecznego Internetu świętowaliśmy 11 lutego 2020 r. pod hasłem "Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!" w tym dniu w bibliotece szkolnej wyświetlane były kreskówki z serii "Owce w Sieci" oraz przeprowadzono Konkurs Znawcy Internetowego Bezpieczeństwa.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


BAL KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWY

13.02.2020 r. odbył się Bal Karnawałowo - Walentynkowy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Tuż pod koniec balu dla klas I-III, na salę wkroczyły klasy IV-VIII i przez chwilę w balu uczestniczyły wszystkie klasy SP2. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i gdy czas zabawy dla klas I-III dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Starsi uczniowie również bawili się do upadłego. Największą popularnością cieszyły się utwory: "Helikopter", "Macarena", "Czekolada", w rytm których bawiła się cała sala. Kolejny bal już za rok.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


ZAJĘCIA Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA

10.02.2020 r. Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie uczestniczyli w zajęciach z robotyki i programowania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szprotawie. Podczas zajęć uczniowie pracowali z Photonem - interaktywnym robotem edukacyjnym, który poprzez aplikację mobilną wprowadził uczniów w świat nowych technologii. Dziękujemy bibliotekarzowi MBP - pani Małgorzacie Ryks za zaproszenie.

 

 

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku


JUBILEUSZOWY KONKURS SKO

22.01.2020 r., z okazji 85. urodzin SKO szkolny opiekun SKO – pani Monika Twardziak – Kocik zorganizowała we współpracy z 1. Oddziałem PKO BP w Szprotawie - Międzyszkolny Jubileuszowy Turniej SKO. W zabawie wzięło udział 12 drużyn z okolicznych szkół: SP Przecław, SP Wiechlice, SP Leszno Górne, SP Długie, SP Małomice, SP Chichy, SOSW Szprotawa, SP1 Szprotawa, SSP Szprotawa, NSP Bukowina Bobrzańska, SP Siecieborzyce no i my SP2 Szprotawa. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych, rozwiązywaniu zaszyfrowanej krzyżówki, układaniu tangramu z datami i wydarzeniami z historii SKO, wyszukiwaniu w wykreślance słów związanych z SKO, układaniu sudoku SKO, znajdowaniu różnic na obrazkach oraz przeliczaniu monet i odgadnięciu hasła na podstawie wyliczonych kwot. W międzyczasie uczniowie mogli obejrzeć przygotowaną przez panią Monikę wystawę, prezentującą historię SKO. Na koniec turnieju wszyscy SKO-wicze zostali nagrodzeni gadżetami SKO. Oczywiście nie mogło zabraknąć maskotek - Lokatki i Hatetepesa, z którymi wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy Pani Uli Langier za zaangażowanie i trud włożony w organizację turnieju, Pani Arletce Kacan za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji turniejowych, a Panu Dyrektorowi Czesławowi Szczepanikowi za ufundowanie nagród dla wszystkich uczniów. Uczniom i Opiekunom z zaprzyjaźnionych szkół dziękujemy za chęć udziału w naszym turnieju oraz świetną zabawę i zdrową rywalizację. Miło nam było Was gościć w progach naszej szkoły.

więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku

 1  2  3  4  5  6  następna>


Nasza szkoła