ŻEGNAJ SZKOŁO!

23 czerwca 2017 r. o godz. 8.30 Mszą Św. w Kościele p.w. Św. Andrzeja Apostoła  na Sowinach rozpoczął się ostatni dzień przed wakacjami w szkole. Po mszy uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i liczni zebrani goście wzięli udział w uroczystym apelu podsumowującym rok szkolny 2016/2017. Dzieci i młodzież Zespołu Szkół w Szprotawie otrzymali nagrody za wyniki w nauce i osiągnięcia  z rąk Pani Dyrektor Alicji Wojtowicz oraz Burmistrza Szprotawy Pana Józefa Rubachy, ufundowane przez Radę Rodziców. W czasie uroczystości pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum. Absolwenci klas III-ich pożegnali się ze społecznością uczniowską uroczystym polonezem. Po uroczystym apelu uczniowie odebrali z rąk wychowawców świadectwa promocyjne oraz ukończenia szkoły. Po życzeniach udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji ze strony Pani Dyrektor, Burmistrza Szprotawy oraz przewodniczącej Rady Rodziców Pani Renaty Moździerz, Zespół Szkół w Szprotawie opustoszał na 2 miesiące. Do zobaczenia we wrześniu.