Szkolny Dzień Ziemi

25 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole Dzień Ziemi. Uczniowie klas I-III SP na przerwach rozwiązywali eko-krzyżówki, rebusy i wykreślanki oraz odpowiadali na pytania o tematyce ekologicznej. Uczniowie klas IV-VI i I-III GIM na przerwach układali puzzle dotyczące wybranych problemów ekologicznych, m.in. zanieczyszczenia powietrza, przeludnienia oraz braku wody na świecie. Po ułożeniu obrazków, każda klasa miała za zadanie opisać w paru słowach dane zagadnienie. Oprócz tego odbył się konkurs na zabawkę ekologiczną dla uczniów klas I-VI SP. Wszystkie prace zostały ocenione i nagrodzone podczas apelu. Dziękujemy uczniom i wychowawcom za zaangażowanie się w obchody Szkolnego Dnia Ziemi.