Wizyta w banku

15 marca 2017r. uczniowie klasy IIIb szkoły podstawowej wraz z wychowawcą - panią Danutą Ronij oraz opiekunem SKO - panią Moniką Twardziak-Kocik poszli z wizytą do Banku PKO BP w Szprotawie. Przed bankiem uczniów powitał Dyrektor PKO BP - Pan Czesław Szczepanik. Na wstępie opowiedział o tym, jakie funkcje ma bankomat, a potem zaprosił do środka banku, gdzie uczniowie mogli zobaczyć obsługę klientów przez panie kasjerki, a także różne sprzęty, które ułatwiają pracę banku. Pan Dyrektor pokazał również różne banknoty - polskie i te zagraniczne oraz wyjaśnił jakie mają zabezpieczenia. Wszyscy uczniowie mogli zasiąść także w fotelu Pana Dyrektora. Potem, przy słodkim poczęstunku były pytania Pana Dyrektora i odpowiedzi uczniów. Najaktywniejsi uczniowie zostali nagrodzeni upominkami SKO, pozostałe dzieci również otrzymały gadżety SKO. Uczniowie podziękowali Panu Dyrektorowi za miłe przyjęcie, wręczając drobny upominek. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Żyrafką Lokatką.