Przekaż 1,5 % podatku dla naszej szkoły

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1,5 % Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1,5 % podatku. Masz do tego prawo!

PRZEKAŻ 1,5 % NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA!

Jeśli chcą Państwo wesprzeć szkołę w zakupie wyposażenia i pomocy dydaktycznych prosimy o przekazanie 1,5 % swojego podatku. Można tego dokonać wpisując w rozliczeniu nr KRS Fundacji Rosa, cel szczegółowy oraz zaznaczając wyrażenie zgody:
numer KRS: 0000207472
cel szczegółowy 1,5 %: SP 2 SZPROTAWA - ID 135581

Za Państwa pomoc z góry dziękujemy.

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1,5 % podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Poniżej wzór jak wypełnić PIT w tym roku.

W polu wskazanym strzałką należy wpisać kwotę wyliczoną na podstawie rozliczenia.