Szkoła Podstawowa nr 2

 im. Wojska Polskiego w Szprotawie 

Informacje

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach interdyscyplinarnych

rok szkolny 2017/2018

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Maluch

Artur Mędryk

III a

wyróżnienie

Nela Sakuta

2

Lena Banaszkiewicz

Jakub Swiec

Mateusz Witkowski

Zuzanna Furmanowicz

Szymon Pawlak

III b

III b

III b

III b

III b

51,25 pkt

45,00 pkt

43,75 pkt

35,00 pkt

35,00 pkt

Halina Józefowska

3

Olaf Kotowski

Maciej Rożek

Adam Szylf

Maja Śliwińska

Błażej Laudacki

Adam Ugolik

IV a

IV a

IV a

IV a

IV a

IV a

wyróżnienie

82,50 pkt

78,75 pkt

73,75 pkt

73,75 pkt

66,25 pkt

Anna Nowik

4

Fabian Rajkiewicz

IV b

71,25 pkt

5

ogólnopolski

kat. Beniamin

Jakub Skrzyński

Julia Domańska

Oliwia Majtka

Jesika Kozłowska

Olga Pitura

Kinga Majtka

Jakub Nicpoń

V

V

V

V

V

V

V

68,75 pkt

61,50 pkt

56,25 pkt

51,25 pkt

45,00 pkt

42,50 pkt

35,75 pkt

6

Natalia Marcinkowska

Jakub Pankiewicz

Aniela Stępień

VI a

VI a

VI a

wyróżnienie

82,75 pkt

77,50 pkt

Alicja Węgrzyn

7

Małgorzata Grzelak

Maja Ćwiszewska

VI b

VI b

78,00 pkt

77,75 pkt

8

ogólnopolski

kat. Kadet

Adam Buchowski

Maja Basałyga

VII

VII

wyróżnienie

43,75 pkt

Zdzisława Orman

9

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2018”

między

powiatowy

Wojciech Grabowski

I

IV miejsce

Ewa Czapla

10

Hubert Skwarek

II

XIII miejsce

Małgorzata Soroka

11

Artur Mędryk

III a

VII miejsce

Nela Sakuta

12

Lena Rogodzińska

IV a

IX miejsce

Beata Marciniak

13

Maja Basałyga

VII

VI miejsce

14

Lubuski Konkurs Recytatorski „Pro Arte”

gminny

Lena Wiktorska

I

uczestnik

Ewa Czapla

15

Adam Małolepszy

III a

uczestnik

Nela Sakuta

16

Lena Banaszkiewicz

III b

uczestnik

Halina Józefowska

17

Maja Śliwińska

IV a

laureat

Beata Marciniak

18

Michał Tuz

Julia Przysiężna

V

VI b

wyróżnienie

uczestnik

Agnieszka Wlazło

19

Kamila Krupa

VII

laureatka

Beata Marciniak

20

powiatowy

Maja Śliwińska

Kamila Krupa

IV a

VII

uczestnik

laureatka

Beata Marciniak

21

wojewódzki

Kamila Krupa

VII

wyróżnienia

Beata Marciniak

22

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

„Złoty Liść”

gminny

Gracja Gardyńska

Natalia Marcinkowska

Jakub Pankiewicz

VI a

VI a

VI a

uczestnicy zespołowo

Sylwia Korecka

23

Omnibus 2018

ogólnopolski

Natalia Marcinkowska

Jakub Pankiewicz

VI a

VI a

II miejsce

VII miejsce

Sylwia Korecka

Beata Marciniak

24

Konkurs Techniczny „Sprawne ręce – mądra głowa”

ogólnopolski

Aniela Stępień

Amelia Soroka

Julita Wiktorska

VI a

VI a

VI a

I miejsce

zespołowo

Piotr Basałyga

25

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Jakub Pankiewicz

Patryk Sieluk

VI a

VI a

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

26

Turniej BRD

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym

gminny

Adam Buchowski

Gracjana Gardyńska

VI a

VI a

V miejsce

II miejsce

Piotr Basałyga

27

Lubuski Turniej BwRD

wojewódzki

Uczniowie z klas V – VII

 

uczestnicy

Piotr Basałyga

28

Lubuski Konkurs grafiki komputerowej dla uczniów szkół podstawowych „Bezpieczny motorowerzysta nigdy nie jeździ bez uprawnień – moje pierwsze prawo jazdy AM”

wojewódzki

Jesika Kozłowska

Oliwia Majtka

Natalia Marcinkowska

V

V

VI a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

29

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Obcym dla klas I-III SP

gminny

Michalina Krupa

Nikodem Kotwicki

Artur Mędryk

I

II

III a

II miejsce

II miejsce

uczestnik

Izabela Sobczyńska

30

Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Julia Stępień

Mateusz Witkowski

III b

III b

wyróżnienie

Halina Józefowska

Julia Buchowska

31

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

VI a

VI a

I miejsce zespołowo

Julia Buchowska

32

Kamila Krupa

Natalia Rabska

VII

VII

I miejsce zespołowo

Julia Buchowska

33

XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Lena Banaszkiewicz

Mateusz Witkowski

III b

III b

uczestnik

wyróżnienie

Halina Józefowska

Julia Buchowska

34

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

VI a

VI a

wyróżnienie uczestnik

Julia Buchowska

35

Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE (scena dziecięca)

gminny

Michalina Krupa

Julia Stępień

Michał Tuz

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

I

III b

V

VI a

VI a

uczestnik

laureat

laureat

uczestnik

uczestnik

Julia Buchowska

36

powiatowy

Julia Stępień

Michał Tuz

III b

V

uczestnik

uczestnik

Julia Buchowska

37

Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE (scena młodzieżowa)

powiatowy

Natalia Rabska

Kamila Krupa

VII

VII

uczestnik

uczestnik

Julia Buchowska

38

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Adam Małolepszy

Lena Rogodzińska

III a

IV a

wyróżnienie

wyróżnienie

Agnieszka Śliwińska

Nela Sakuta

Beata Marciniak

39

V Powiatowy Konkurs Muzyczny Kaczmarski & Gintrowski

powiatowy

Natalia Rabska

Kamila Krupa

VII

VII

I miejsce

Julia Buchowska

40

XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

gminny

Michał Tuz

V

I miejsce

Julia Buchowska

41

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

VI a

VI a

I miejsce zespołowo

42

Julia Stępień

III b

wyróżnienie

43

Pytanie na Szkolnych Blogach

ogólnopolski

Maja Śliwińska

Ines Ronij

IV a

V

dwukrotna laureatka

laureatka

Monika Twardziak – Kocik

44

Znaczek SKO

ogólnopolski

Zuzanna Gut

Jessica Pach

IV a

VI b

uczestnik

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

45

Fajowy, SKO-wy portfelik dla Hatetepesa

ogólnopolski

Anna Moździerz

Olaf Kotowski

Dawid Rajski

Jessica Pach

IV a

IV a

IV b

VI b

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

46

Zaprojektuj breloczek z logo SKO

ogólnopolski

Julia Laudacka

Michalina Sówka

Aleksandra Chutko

Zuzanna Furmanowicz

Dawid Szklarski

Jessica Pach

III a

III a

III a

III b

III b

VI b

uczestnik

uczestnik

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

47

Moja wymarzona bombka SKO

ogólnopolski

Maja Śliwińska

Emilia Koszela

Julia Domańska

Kinga Majtka

Tomasz Koszela

Jessica Pach

Jakub Pach

IV a

IV b

V

V

VI b

VI b

VI b

wyróżnienie

uczestnik

wyróżnienie

wyróżnienie

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

48

Okolicznościowa moneta lub banknot w okazji XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej

ogólnopolski

Julia Ilczyszyn

Wojciech Grabowski

Anna Moździerz

I

I

IV a

uczestnik

uczestnik

wyróżnienie

Monika Twardziak – Kocik

49

Konkurs literacko – plastyczny „Cyberbezpieczeństwo. Zagrożenia w sieci”

ogólnopolski

Jessica Pach

VI b

II miejsce

Monika Twardziak – Kocik

50

Konkurs plastyczny „Wielkanocny witraż lub wielkanocna wycinanka z motywem SKO”

ogólnopolski

Jagoda Brylska

I

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

51

Konkurs plastyczny „Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało”

ogólnopolski

Laura Cjapi

Bartosz Jąkalski

Julia Ilczyszyn

Igor Drabik

Zuzanna Furmanowicz

Hanna Radzimska

Olaf Kotowski

Julia Domańska

I

I

I

I

III b

IV a

IV a

V

uczestnik

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

52

Konkurs plastyczny „Wiosenna pocztówka z motywem SKO”

ogólnopolski

Jessica Pach

VI b

uczestnik

Monika Twardziak – Kocik

53

Międzyszkolny konkurs Wiedzy o SKO

gminny

Julia Laudacka

Wiktoria Zaremba

Jędrzej Dąbrowski

III a

III a

III a

uczestnik

zespołowo

Monika Twardziak – Kocik

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Turniej BRD

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym

gminny

Marcel Rajski

Sebastian Kosik

Brajan Kwiatkowski

III

III

III

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

2

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Paweł Kaliciński

II

uczestnik

Piotr Basałyga

3

Młody Technik

powiatowy

Maciej Chądzyński

Paulina Chądzyńska

Paweł Kaliciński

VII

III

II

IV miejsce drużynowo

Piotr Basałyga

4

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

– Wielkie dyktando o Złote Pióro Burmistrza

gminny

Julia Fandrych

Waleria Ławnicka

Oliwia Dusan

III

III

II

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

5

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Paweł Kaliciński

II

I miejsce

Agnieszka Śliwińska

Barbara Kassa

6

Lubuski Konkurs Recytatorski „Pro Arte”

gminny

Amelia Chroma

Sandra Macała

II

III

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

rok szkolny 2016/2017

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Artur Mędryk

Oskar Jankowski

Jędrzej Dąbrowski

Adam Małolepszy

Hubert Druciarek

II a

II a

II a

II a

II a

45,00 pkt

41,25 pkt

40,00 pkt

33,75 pkt

10,00 pkt

Nela Sakuta

2

Dawid Szklarski

Szymon Pawlak

Jakub Swiec

Mateusz Witkowski

Lena Banaszkiewicz

II b

II b

II b

II b

II b

33,75 pkt

32,50 pkt

32,50 pkt

31,25 pkt

27,50 pkt

Halina Józefowska

3

ogólnopolski

kat. Maluch

Batrosz Bębenek

Olaf Kotowski

Maja Śliwińska

Adam Szylf

Filip Kloc

Joanna Łyko

Błażej Laudacki

Hubert Wilczyński

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III a

wyróżnienie

wyróżnienie

61,25 pkt

53,75 pkt

50,00 pkt

45,00 pkt

38,75 pkt

26,25 pkt

Ewa Czapla

4

Julia Osipczuk

Emilia Koszela

Fabian Rajkiewicz

Maciej Fandrych

III b

III b

III b

III b

46,25 pkt

43,75 pkt

40,00 pkt

15,00 pkt

Daunta Ronij

5

Julia Domańska

Jakub Pruchnicki

Oliwia Majtka

Przemysław Macudziński

Olga Pitura

Karol Miller

Michał Tuz

Jakub Nicpoń

IV

IV

IV

IV

IV

IV

IV

IV

wyróżnienie

65,00 pkt

63,75 pkt

61,75 pkt

61,25 pkt

58,75 pkt

53,75 pkt

52,50 pkt

Anna Nowik

6

ogólnopolski

kat. Beniamin

Aniela Stępień

Jakub Pankiewicz

Patryk Sieluk

V a

V a

V a

81,25 pkt

76,00 pkt

58,75 pkt

Alicja Węgrzyn

7

Małgorzata Grzelak

Maja Ćwiszewska

Tomasz Koszela

Dawid Laudacki

V b

V b

V b

V b

81,25 pkt

77,00 pkt

68,75 pkt

47,50 pkt

8

Adam Buchowski

Damian Wąsowski

Kacper Suchan

VI

VI

VI

wyróżnienie

91,25 pkt

75,00 pkt

Zdzisława Orman

9

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2017”

między

powiatowy

Artur Mędryk

II a

uczestnik

Nela Sakuta

10

Dorota Matuszewska

IV

uczestnik

Małgorzata Soroka

11

Kamila Krupa

VI

uczestnik

Beata Marciniak

12

Lubuski Konkurs Recytatorski

gminny

Adam Małolepszy

II a

uczestnik

Nela Sakuta

13

Błażej Laudacki

III a

uczestnik

Ewa Czapla

14

Blanka Wiącek

III b

uczestnik

Danuta Ronij

15

Michał Tuz

Julia Przysiężna

IV

V b

uczestnik

uczestnik

Agnieszka Wlazło

16

Kamila Krupa

V

wyróżnienie

Beata Marciniak

17

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

„Złoty Liść”

gminny

Julia Jabłońska

Maja Dulik

Adam Buchowski

VI

VI

VI

I miejsce zespołowo

Sylwia Korecka

18

Konkurs Techniczny „Sprawne ręce – mądra głowa”

wojewódzki

Kacper Suchan

Weronika Dobrowolska Aniela Stępień

Amelia Soroka

VI

VI

V a

V a

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

19

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Jakub Pankiewicz

Patryk Sieluk

V a

V a

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

20

Turniej BRD

gminny

Adam Buchowski

Jakub Pankiewicz

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

VI

V a

V a

V a

uczestnik

uczestnik uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

21

Konkurs historyczny „Wielka Ucieczka”

rejonowy

Adam Buchowski

Kacper Suchan

Jakub Pankiewicz

VI

VI

V a

IV miejsce

uczestnik uczestnik

Krystyna Weber

22

Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

V a

V a

II miejsce zespołowo

Julia Buchowska

23

Bartosz Bębenek

Kacper Pinda

III a

III a

I miejsce zespołowo

Ewa Czapla

24

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Julia Stępień

II b

laureat

Halina Józefowska

25

Bartosz Bębenek

III a

nagroda specjalna

Ewa Czapla

26

Gracjana Gardyńska

V a

wyróżnienie

nagroda specjalna

Julia Buchowska

27

Kamila Krupa

VI

wyróżnienie

28

Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE

powiatowy

Bartosz Bębenek

III a

uczestnik

Ewa Czapla

Gracjana Gardyńska

Kamila Krupa

V a

VI

wyróżnienie

Julia Buchowska

29

Konkurs czytelniczy „Kleksomania”

wojewódzki

Olga Pitura

Jesika Kozłowska

Aniela Stępień

IV

IV

V a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

30

Konkurs recytatorski „O zwierzętach w poezji”

gminny

Adam Małopelszy

Oskar Jankowski

Lena Banaszkiewicz

Dawid Szkolarski

Maja Śliwińska

Lena Rogodzińska

Zuzanna Niewiara

Blanka Wiącek

II a

II a

II b

II b

III a

III a

III b

III b

wyróżnienie

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

uczestnik

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

Nela Sakuta

Halina Józefowska

Ewa Czapla

Danuta Ronij

 

31

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Maja Śliwińska

Gracjana Gardyńska

III a

V a

uczestnik

wyróżnienie

Agnieszka Śliwińska

Ewa Czapla

Beata Marciniak

32

Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

półfinał

ogólnopolski

Anna Moździerz

Maja Śliwińska

Zuzanna Niewiara

Julia Domańska

Aniela Stępień

Amelia Soroka

III a

III a

III b

IV

V a

V a

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

Agnieszka Śliwińska

33

Konkurs plastyczny „Dopalacze stosujesz – życie marnujesz”

gminny

Dorota Matuszewska

Martyna Jenczylik

Julia Toboła

Maja Śliwińska

Agata Tomaszewicz

Emilia Koszela

Fabian Rajkiewicz

Julia Osipczuk

Paweł Kowalcki

Blanka Wiącek

Zuzanna Niewiara

Dawid Rajski

IV

III b

III b

III a

IV

III b

III b

III b

III b

III b

III b

III b

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Danuta Ronij

Małgorzata Soroka

34

Konkurs kulinarny „Smakowite SKO”

gminny

Julia Laudacka

Aleksandra Chutko

Jędrzej Dąbrowski

II a

II a

II a

I miejsce zespołowo

Monika Twardziak – Kocik

35

Międzyszkolny konkurs Wiedzy o SKO

gminny

Maja Śliwińska

Olaf Kotowski

Emilia Koszela

III a

III a

III b

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Monika Twardziak - Kocik

36

Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyka”

ogólnopolski

Hubert Skawrek

Oliwier Suska

Szymon Grzelak

Sebastian Danielkowski

I

I

I

III b

uczestnik

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Agnieszka Wlazło

37

Konkurs plastyczny „Sowa mądra głowa radzi – Zachowaj ostrożność na drodze”

gminny

Adam Małolepszy

II a

wyróżnienie

Nela Sakuta

38

XII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

gminny

Bartosz Bębenek

III a

wyróżnienie

Ewa Czapla

39

Kamila Krupa

Natalia Rabska

Gracjana Gardyńska

VI

VI

V a

laureat

trio wokalne

Julia Buchowska

40

Projekt Logos Kuratorium Oświaty

wojewódzki

Julia Domańska

Magdalena Kułak

Patryk Sieluk

Jakub Pankiewicz

Maja Basałyga

Adam Buchowski

IV

V b

V a

V a

VI

VI

uczestnik

uczestnik

uczestnik

uczestnik uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

41

Konkurs fotograficzny „Jestem cały odblaskowy, bo znam dobrze ruch drogowy”

wojewódzki

Magdalena Kułak

Julia Domańska

Michał Tuz

V b

IV

IV

III miejsce

Piotr Basałyga

42

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź widoczny na drodze”

gminny

Adam Małolepszy

II a

wyróżnienie

Nela Sakuta

43

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Wakacyjne marzenia z SKO”

gminny

Bartosz Mierzwiak

IV

wyróżnienie

Małgorzata Soroka

44

Konkurs literacki ”Wiersz lub rymowanka SKO”

ogólnopolski

Emilia Koszela

III b

II miejsce

Danuta Romij

45

Maja Śliwińska

Filip Kloc

Błażej Laudacki

III a

III a

III a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Ewa Czapla

46

Konkurs na grę planszowa Żyrafki Lokatki

gminny

Maja Śliwińska

III a

uczestnik

Ewa Czapla

47

Mój muzyczny IDOL – SzDO pod patronatem Burmistrza Szprotawy

 

 

gminny

 

 

Julia Stępień

Julia Osipczuk

Blanka Wiącek

Emilia Koszela

Fabian Rajkiewicz

II b

III b

III b

III b

III b

uczestnik

uczestnik

awans do finału

uczestnik

uczestnik

Julia Buchowska

finał

Blanka Wiącek

III b

wyróżnienie

 gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – fizyczny w ramach obchodów Keppleriady

między

powiatowy

Karolina Wrzeszcz

Jakub Domański

Aleksandra Święcicka

III a

III a

III a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Alicja Węgrzyn

2

Gminny Turniej BRD

gminny

Natalia Rożek

Kamila Kuszlewska

Brajan Kwiatkowski

III b

III b

II

III miejsce zespołowo

Piotr Basałyga

3

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Natalia Rożek

Kamila Kuszlewska

III b

III b

III miejsce

Piotr Basałyga

4

Młody technik

powiatowy

Jakub Domański

Karolina Wrzeszcz

III a

III a

III miejsce drużynowo

Piotr Basałyga

5

Konkurs „Kangur Matematyczny”

międzynarodowy

kat. Junior

Jakub Domański

Kamila Kuszlewska

III a

III b

72,50 pkt

55,00 pkt

Anna Nowik

6

Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Kamila Kuszlewska

Wiktoria Grześkiewicz

III b

III b

II miejsce zespołowo

Julia Buchowska

7

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

– Wielkie dyktando o Złote Pióro Burmistrza

gminny

Karolina Wrzeszcz

Aleksandra Święcicka

Oliwia Sawron

III a

III a

II

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

8

Turniej na temat zdrowego stylu życia

powiatowy

Natalia Rożek

Roksana Osipczuk

Kamila Kuszlewska

III b

III b

III b

IV miejsce

Edyta Rożek

9

Konkurs kulinarny

powiatowy

Natalia Rożek

Kamila Kuszlewska

Daria Kupczyk

III b

III b

III b

IV miejsce

Edyta Rożek

10

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Kornelia Kacprzak

I

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

Barbara Kassa

11

Konkurs „Wielka Ucieczka”

rejon

Jakub Domański

Kamila Kuszlewska

Natalia Rożek

III a

III b

III b

V miejsce

uczestnik

uczestnik

Krystyna Weber

12

Lubuski Konkurs Recytatorski

gminny

Wiktoria Grześkiewicz

III b

wyróżnienie

Beata Marciniak

13

Amelia Chroma

Dominik Stasiak

I

III a

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

 rok szkolny 2015/2016

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Batrosz Bębenek

Adam Szylf

Joanna Łyko

Olaf Kotowski

Maja Śliwińska

Magdalena Więcławska

Błażej Laudacki

Adam Ugolik

Maciej Rożek

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

II a

Bardzo dobry

Wyróżnienie

51,25 pkt

47,50 pkt

46,25 pkt

32,50 pkt

31,25 pkt

25 pkt

12 pkt

Ewa Czapla

2

Fabian Rajkiewicz

Julia Osipczuk

Maryyna Jenczylik

Dawid Ćwiszewski

Maciej Fandrych

II b

II b

II b

II b

II b

46,25 pkt

41,25 pkt

26,25 pkt

25 pkt

25 pkt

Daunta Ronij

3

ogólnopolski

kat. Maluch

Przemysław Macudziński

Jakub Pruchnicki

Jakub Skrzyński

Aleksander Włodarczyk

III

III

III

III

54,75 pkt

53,75 pkt

32,50 pkt

28,75 pkt

Małgorzata Soroka

4

Aniela Stępień

Patryk Sieluk

Jakub Pankiewicz

Wiktoria Kura

Fabian Winiarczyk

IV a

IV a

IV a

IV a

IV a

88,75 pkt

85 pkt

73,75 pkt

53,75 pkt

40 pkt

Violetta Szefer

5

Małgorzata Grzelak

Tomasz Koszela

IV b

IV b

63,75 pkt

63,75 pkt

 

Zdzisława Orman

6

Adam Buchowski

Joanna Kuźma

Karolina Łyko

Kacper Żukowski

Kacper Suchan

Natalia Rabska

Filip Frankowski

Damian Wąsowski

V

V

V

V

V

V

V

V

wyróżnienie

75 pkt

60 pkt

57,50 pkt

46,25 pkt

445 pkt

43,75 pkt

42,50 pkt

7

ogólnopolski

kat. Beniamin

Maciej Bębenek

VI

wyróżnienie

8

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2016”

między

powiatowy

Jędrzej Dąbrowski

I a

Uczestnik

Nela Sakuta

9

Bartosz Bębenek

II a

uczestnik

Ewa Czapla

10

Dorota Matuszewska

III

III miejsce

Małgorzata Soroka

11

Kamila Krupa

V

udział

Beata Marciniak

12

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w okazji Europejskiego Dnia Sąsiada

gminny

Maja Śliwińska

II a

I miejsce

Kamila Kloc

13

Adam Małolepszy

I a

III miejsce

14

Michał Tuz

III

III miejsce

15

Lubuski Konkurs Recytatorski

powiatowy

Oskar Jankowski

I a

uczestnik

Nela Sakuta

16

Kamila Krupa

V

Wyróżnienie

Beata Marciniak

17

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

„Złoty Liść”

gminny

Julia Jabłońska

Maja Dulik

Adam Buchowski

V

V

V

II miejsce zespołowo

Sylwia Korecka

18

Konkurs Techniczny „Sprawne ręce – mądra głowa”

wojewódzki

Emilia Kubera

Kacper Suchan

Daria Pohl

V

V

VI

uczestnik

wyróżnienie

uczestnik

Piotr Basałyga

19

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Maciej Bębenek

Natalia Święcicka

VI

VI

Wyróżnienie

Piotr Basałyga

20

Turniej BRD

gminny

Maja Basałyga

Adam Buchowski

Patrycja Rabska

Kacper Suchan

V

V

V

V

Wyróżnienie

Piotr Basałyga

21

Konkurs historyczny „Wielka Ucieczka”

rejonowy

Maciej Bębenek

Adam Buchowski

Kacper Suchan

VI

V

V

IV miejsce

uczestnik uczestnik

Krystyna Weber

22

Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Gracjana Gardyńska

Jakub Pankiewicz

IV a

IV a

II miejsce zespołowo

Violetta Szefer

23

Bartosz Bębenek

Maja Śliwińska

II a

II a

II miejsce zespołowo

Ewa Czapla

24

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Bartosz Bębenek

II a

wyróżnienie

Ewa Czapla

25

Bartosz Mierzwiak

III

uczestnik

Małgorzata Soroka

26

Laurka dla pani bibliotekarki

gminny

Jędrzej Dąbrowski

Aleksandra Chutko

I a

I a

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Agnieszka Śliwińska

Nela Sakuta

27

Konkurs recytatorski „W krainie jesiennych wierszy”

gminny

Maja Śliwińska

Lena Rogodzińska

Julia Osipczuk

Blanka Wiącek

Bartosz Mierzwiak

Michał Tuz

II a

II a

II b

II b

III

III

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Uczestnik

Uczestnik

Uczestnik

wyróżnienie

Agnieszka Śliwińska

Ewa Czapla

Danuta Ronij

Małgorzata Soroka

28

Konkurs recytatorski „W krainie zimowych wierszy”

gminny

Olga Pitura

Karol Miller

Wiktoria Kura

Gracjana Gardyńska

Maja Ćwiszewska

Julia Przysiężna

III

III

IV a

IV a

IV b

IV b

Uczestnik

uczestnik

Wyróżnienie

Uczestnik

Uczestnik

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

Małgorzata Soroka

Beata Marciniak Agnieszka Wlazło

29

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Michał Tuz

Julia Przysiężna

III

IV b

uczestnik

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

Małgorzata Soroka

Agnieszka Wlazło

30

Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

półfinał

ogólnopolski

Kinga Majtka

Olga Pitura

Julia Domańska

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

Amelia Soroka

III

III

III

IV a

IV a

IV a

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

finalistka

Agnieszka Śliwińska

31

Gminny Konkurs Wiedzy o tytuł „OMNIBUSA 2016”

gminny

Maciej Bębenek

VI

I miejsce

 

32

Konkurs plastyczny „Wakacyjne marzenia z SKO”

gminny

Bartosz Mierzwiak

III

wyróżnienie

Monika Twardziak – Kocik

33

Wiedza o SKO

gminny

Maja Śliwińska

Jakub Pankiewicz

Maja Basalyga

II a

IV a

V

V miejsce zespołowo

Monika Twardziak - Kocik

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – fizyczny w ramach obchodów Keppleriady

między

powiatowy

Marcin Jankowiak

Karolina Wrzeszcz

Aleksandra Święcicka

III a

II a

II a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Katarzyna Branicka

2

Gminny Turniej BRD

gminny

Marcin Jaknowiak

Natalia Rożek

Kamila Kuszlewska

III a

II b

II b

Wyróżnienie

 

 

Piotr Basałyga

3

Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej nt. „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Marcin Jankowiak

Michał Tomaszewicz

III a

III a

Uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

4

Konkurs „Kangur Matematyczny”

międzynarodowy

kat. Kadet

Karolina Wrzeszcz

Aleksandra Święcicka

II a

II a

78,75 pkt

67,50 pkt

Anna Nowik

5

międzynarodowy

kat. Junior

Marcin Jankowiak

III a

52,50 pkt

6

Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Oliwia Sawron

Sandra Macała

I

I

I miejsce zespołowo

Violetta Szefer

7

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

– Wielkie dyktando o Złote Pióro Burmistrza

gminny

Karolina Wrzeszcz

Dominika Szymańska

Izabela Radzimska

II a

III a

III a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

8

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Dominika Szymańska

III a

wyróżnienie

Agnieszka Śliwińska

Barbara Kassa

9

Konkurs „Wielka Ucieczka”

rejon

Kamila Kuszlewska

Jakub Domański

Natalia Rożek

II b

II a

II b

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Krystyna Weber

10

Gra miejska „W poszukiwaniu zaginionych książek”

gminny

Natalia Rożek

Wiktoria Grześkiewicz

Klaudia Chaberek

II b

II b

II b

I miejsce

Agnieszka Śliwińska

rok szkolny 2014/2015

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Przemysław Macudziński

Jakub Pruchnicki

Michał Tuz

Jakub Skrzyński

Bartosz Mierzwiak

Dorota Matuszewska

II

II

II

II

II

II

56,25 pkt

52,50 pkt

48,75 pkt

42,50 pkt

40 pkt

31,25 pkt

Małgorzata Soroka

2.

ogólnopolski

kat. Maluch

Wiktoria Kura

Jakub Pankiewicz

Kinga Grono

Gracjana Gardyńska

Aniela Stępień

Igor Kotwicki

Patryk Sieluk

Marcin Madejski

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III a

III a

51,25 pkt

50 pkt

47,50 pkt

45 pkt

45 pkt

35 pkt

32,50 pkt

25 pkt

Halina Józefowska

3.

Tomasz Koszela

Dawid Laudacki

Magdalena Kułak

Małgorzata Grzelak

III b

III b

III b

III b

61,25 pkt

57,50 pkt

56,25 pkt

40 pkt

Nela Sakuta

4.

Adam Buchowski

Natalia Rabska

Damian Wąsowski

Joanna Kuźma

Kacper Suchan

IV

IV

IV

IV

IV

bardzo dobry

76 pkt

67 pkt

60 pkt

48,75 pkt

Zdzisława Orman

5.

ogólnopolski

kat. Beniamin

Maciej Bębenek

Oliwia Juniewicz

Jakub Jarzembowski

V

VI

V

wyróżnienie

61,25 pkt

56,25 pkt

6.

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2015”

między

powiatowy

Dorota Matuszewska

Jakub Pruchnicki

II

III miejsce

uczestnik

Małgorzata Soroka

7.

Maciej Bębenek

V

IV miejsce

Agnieszka Wlazło

8.

Kamila Krupa

IV

V miejsce

Beata Marciniak

9.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w okazji Europejskiego Dnia Sąsiada

gminny

Michał Tuz

II

III miejsce

Kamila Kloc

10.

Wiktoria Kura

III a

uczestnik

Izabela Sobczyńska

11.

Lubuski Konkurs Recytatorski

gminny

Patryk Sieluk

III a

uczestnik

Halina Józefowska

12.

Michał Tuz

II

uczestnik

Małgorzata Soroka

13.

Maja Śliwińska

I a

uczestnik

Barbara Gach

14.

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

„Złoty Liść”

gminny

Oliwia Juniewicz

Laura Wiśniewska

Agata Szylf

VI

VI

VI

V miejsce zespołowo

Sylwia Korecka

15.

Konkurs Techniczny „Sprawne ręce – mądra głowa”

wojewódzki

Magdalena Bartczak

Dorota Żelechowska

Marcel Rajski

VI

VI

VI

wyróżnienie

uczestnik

uczestnik

Piotr Basałyga

16.

Turniej BRD

gminny

Oliwia Juniewicz

Kamil Mikitczuk

Marcel Rajski

Dorota Żelechowska

VI

VI

VI

VI

V miejsce zespołowo

Piotr Basałyga

17.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

powiatowy

Oliwia Juniewicz

Laura Wiśniewska

VI

VI

uczestnik uczestnik

Agnieszka Wlazło

18.

Akademia Czystych Rąk

ogólnopolski

Jesika Kozłowska

II

uczestnik

Małgorzata Soroka

19.

Klaudia Swiniarska

Julita Wiktorska

III a

III a

uczestnik uczestnik

Halina Józefowska

20.

Jessica Pach

Magdalena Kułak

III b

III b

uczestnik uczestnik

Nela Sakuta

21.

Synapsik „MEN”

ogólnopolski

Bartosz Bębenek

Olaf Kotowski

Maja Śliwińska

Lena Rogodzińska

Adam Szylf

Filip Kloc

Joanna Łyko

Magdalena Kaszubiak Magdalena Stępniewska

I a

I a

I a

I a

I a

I a

I a

I a

I a

82 %

80 %

72 %

62 %

60 %

54 %

52 %

44 %

36 %

Barbara Gnach

22.

Konkurs historyczny „Wielka Ucieczka”

powiatowy

Agata Szylf

Kamil Mikitczuk

Julia Fandrych

Maciej Bębenek

VI

VI

VI

V

uczestnik uczestnik

uczestnik uczestnik

Krystyna Weber

23.

Konkurs plastyczny „Kartka świąteczna”

ogólnopolski

Oliwia Juniewicz

Agata Szylf

VI

VI

uczestnik uczestnik

Nela Sakuta

24.

II Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Amelia Szatkowska

Jakub Żelechowski

V

V

uczestnicy

duet

Urszula Stochel – Matuszak

25.

Bartosz Bębenek

Aniela Stępień

I a

III a

I miejsce zespołowo

Halina Józefowska

26.

XII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Natalia Rabska

Kamila Krupa

IV

IV

wyróżnienie wyróżnienie

Kaja Maciaszek

27.

Gracjana Gardyńska

III a

uczestnik

Halina Józefowska

28.

Bartosz Bębenek

I a

uczestnik

Barbara Gnach

29.

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Julia Przysiężna

Kamila Krupa

III b

IV

uczestnik

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

30.

Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

półfinał

ogólnopolski

Olga Pitura

Jakub Pruchnicki

Julia Domańska

Magdalena Bartczak

II

II

II

VI

finalistka

finalista

finalistka

finalistka

Agnieszka Śliwińska

31.

Powiatowy Konkurs Jasełek

powiatowy

Cała klasa IV SP

IV

uczestnicy

Beata Marciniak

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

XIII Konkurs Fizyczny „KOMUNIKACJA”

wojewódzki

Oliwia Rudek

Żaneta Przybysz

III

III

finalistka

uczestnik

Alicja Węgrzyn

2.

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – fizyczny w ramach obchodów Keppleriady

między

powiatowy

Oliwia Rudek

Klaudia Łukasik

Marcin Jankowiak

III

II a

II a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Alicja Węgrzyn

3.

Gminny Turniej BRD

gminny

Mariusz Rodak

Andrzej Kuszlewski

Bartłomiej Wiktorski

III

III

III

III miejsce zespołowo

Piotr Basałyga

4.

Konkurs „Kangur Matematyczny”

międzynarodowy

kat. Kadet

Jakub Domański

Aleksandra Święcicka

Karolina Wrzeszcz

Patrycja Olczyk

Sylwia Siercha

Zuzanna Szałęga

I a

I a

I a

I a

I a

I a

66 %

56 %

47 %

37,5 %

27 %

25 %

Zdzisława Orman

5.

Marcin Jankowiak

Mateusz Pietras

Paulina Gajda

Michał Tomaszewicz

II a

II a

II b

II a

57,5 %

47,5 %

37,5 %

28 %

Anna Nowik

6.

międzynarodowy

kat. Junior

Oliwia Rudek

III

67,5 %

Alicja Węgrzyn

7.

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Wiktoria Grześkiewicz

Aleksandra Święcicka

I b

I a

uczestniczki duet

Urszula Stochel – Matuszak

8.

Lubuski Konkurs Recytatorski

gminny

Patrycja Szkoda

Oliwia Rudek

Aleksandra Święcicka

III

III

I a

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

9.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

– Wielkie dyktando o Złote Pióro Burmistrza

gminny

Karolina Wołkowska

Dominika Szymańska

III

II a

uczestnik

uczestnik

Barbara Kassa

10.

Julia Szatkowska

II b

uczestnik

Beata Marciniak

11.

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Dominika Szymańska

II a

uczestnik

Agnieszka Śliwińska

12.

Konkurs „Wielka Ucieczka”

rejon

Kamila Kuszlewska

Jakub Domański

Natalia Rożek

I b

I a

I b

uczestnik

uczestnik

uczestnik

Krystyna Weber

13.

II Międzyszkolny Turniej Kulinarny „Zdrowe odżywianie – zdrowy styl życia”

gminny

Aleksandra Bojarska

Patrycja Homska

Karolina Długosz

III

III

III

II miejsce

Edyta Rożek

rok szkolny 2013/2014

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Jakub Pankiewicz

Igor Kotwicki

Patryk Sieluk

Gracjana Gardyńska

II a

II a

II a

II a

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Halina Józefowska

2.

ogólnopolski

kat. Maluch

Adam Buchowski

II

bardzo dobry

Ewa Czapla

3.

Maciej Bębenek

IV

wyróżnienie

Zdzisława Orman

4.

ogólnopolski

kat. Beniamin

Karolina Wrzeszcz

VI b

wyróżnienie

Agnieszka Spiak

5.

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2014”

między

powiatowy

Dorota Matuszewska

I

III miejsce

Małgorzata Soroka

6.

Maciej Bębenek

IV

III miejsce

Agnieszka Wlazło

7.

Lubuski Konkurs Recytatorski

wojewódzki

Kamila Krupa

III

finalistka

Ewa Czapla

8.

Konkurs historyczny „Wielka Ucieczka”

powiatowy

Kamila Kuszlewska

Filip Nicpoń

Jakub Domański

VI a

VI b

VI b

III miejsce zespołowo

Krystyna Weber

9.

Lubuski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pro Arte”

powiatowy

Gracjana Gardyńska

II a

wyróżnienie

Urszula Stochel – Matuszak

10

XV Przegląd: Mistrz Pięknego Czytania

„Ach, rodzina!”

wojewódzki

Kamila Krupa

III

laureatka

Ewa Czapla

Agnieszka Śliwińska

11

X edycja konkursu „DaF-Kenner auf der Bühne” zorganizowanego przez Wydawnictwo Szkolne PWN we współpracy z Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Goethe Instytut

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

ogólnopolski

Maciej Bębenek
 
Amelia Szatkowska
 
Jakub Żelechowski
 
Jakub Jarzembowski
 
Amelia Chroma
 
Emilia Stasiak
 
Dorota Żelechowska
 
Magdalena Bartczak
 
Julia Fandrych
 
Agata Szylf
 
Laura Wiśniewska
 
Oliwia Juniewicz
 
Kamila Miktczuk

IV

IV

IV

IV

IV

IV

V

V

V

V

V

V

V

wyróżnienie

Kamila Kloc

12

I Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Kamila Kuszlewska

VI a

laureatka

Urszula Stochel – Matuszak

13

Gracjana Gardyńska

Jakub Pankiewicz

II a

II a

I miejsce zespołowo

Halina Józefowska

14

XI Powiatowy Festiwal „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Natalia Rabska

III

I m – Grand Prix

Ewa Czapla

15

Gracjana Gardyńska

II a

wyróżnienie

Halina Józefowska

16

Kamila Kuszlewska

VI a

wyróżnienie

Urszula Stochel – Matuszak

17

VII Gminny Konkurs Kolęd

gminny

Gracjana Gardyńska

Jakub Pankiewicz

Dawid Laudacki

 

Kacper Suchan

Kamila Krupa

Julia Domańska

Olga Pitura

II a

II a

II b

II b

III

III

I

I

wyróżnienie

Halina Józefowska

18

Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”

wojewódzki

Magdalena Kułak

Jessica Pach

II b

II b

II miejsce

Nela Sakuta

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

XII Konkurs Fizyczny

„ŚWIAT POLSKIEJ FIZYKI”

wojewódzki

Anna Grono

Oskar Stachnik

III b

III b

laureatka

finalista

Alicja Węgrzyn

2.

Konkurs Techniczny „Młody Technik”

powiatowy

Marek Gembara

Anna Grono

Dawid Kułak

III a

III b

III a

finaliści

Piotr Basałyga

3.

III edycja konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę”

powiat

Magdalena Krupa

III a

finalistka

Bogumiła Marcinkiewicz

4

Konkurs Historyczny „25 Wolnej Polski”

gminny

Anna Grono

Magdalena Krupa

Krzysztof Matkowski

III b

III a

III a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Krystyna Weber

5

Lubuski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pro Arte”

powiatowy

Magdalena Krupa

III a

wyróżnienie

Urszula Stochel – Matuszak

6

I Gminny Konkurs Piosenki Wojskowej

gminny

Magdalena Krupa

III a

laureatka

7

VIII Gminny Konkurs Kolęd

gminny

Magdalena Krupa

III a

II miejsce

8

Lubuski Konkurs Recytatorski

gminny

Magdalena Krupa

III a

wyróżnienie

Beata Marciniak

9

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

– Wielkie dyktando o Złote Pióro Burmistrza

gminny

Magdalena Krupa

III a

IV miejsce

Barbara Kassa

10

„Mistrz Pięknego Czytania”

gminny

Magdalena Krupa

III a

I miejsce

Beata Marciniak

Agnieszka Śliwińska

11

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

Marcin Jankowiak

I a

III miejsce

 

12

I Międzyszkolny Turniej Kulinarny „Zdrowe odżywianie – zdrowy styl życia”

gminny

Magdalena Krupa

Aleksandra Żelechowska

Patrycja Orman

III a

III b

III b

I miejsce

Edyta Rożek

rok szkolny 2012/2013

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Adam Buchowski

Damian Wąsowski

II

II

bardzo dobry

wyróżnienie

Ewa Czapla

2.

ogólnopolski

kat. Maluch

Maciej Bębenek

III

wyróżnienie

Małgorzata Soroka

3.

ogólnopolski

kat. Beniamin

Karolina Wrzeszcz

Magdalena Tararuj

V b

VI

wyróżnienie

wyróżnienie

Zdzisława Orman

4.

Konkurs ortograficzny

„Złote Pióro – potyczki ortograficzne 2013”

między

powiatowy

Maciej Bębenek

III

II miejsce

Małgorzata Soroka

5.

Konkurs z języka niemieckiego

„DAF – KENNER”

ogólnopolski

Laura Wiśniewska

Oliwia Juniewicz

IV

IV

finalistka

finalistka

Kamila Kloc

6.

X Powiatowy Festiwal „Piosenka budzi się wiosną”

powiatowy

Kamila Krupa

II

wyróżnienie

Urszula Stochel – Matuszak

7.

Kamil Mikitczuk

IV

wyróżnienie

Halina Józefowska

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs fotograficzny „Krzyże i kapliczki ziemi żagańskiej”

powiat

Monika Budnik

Angelika Czapla

III a

III a

wyróżnienie

wyróżnienie

Piotr Basałyga

2.

Konkurs „Kangur Matematyczny”

ogólnopolski

kat. Junior

Przemysław Orman

Julia Skawińska

III a

III a

bardzo dobry

wyróżnienie

Agnieszka Spiak

4.

Okręgowa Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów z rejonu Dolnego Śląska

okręg

Kamila Bojar

III a

finalistka

Agnieszka Spiak

5.

Międzypowiatowy Konkurs  Matematyczno –Fizyczny w ramach obchodów Kepleriady 2013

między powiatowy

Paweł Bednarek

Przemysław Orman

Julia Skawińska

Kamila Bojar

III a

III a

III a

III a

finalista

finalista

finalistka

finalistka

Alicja Węgrzyn

6.

XI Konkurs Fizyczny

„Odkrywamy źródła energii na Ziemi”

wojewódzki

Paweł Bednarek

Julia Skawińska

Przemysław Orman

III a

III a

III a

laureat

finalistka

finalista

Alicja Węgrzyn

7.

Konkurs Informatyczny Gimformatyk 2013

powiatowy

Mateusz Kowalski

Michał Jurkiewicz

III a

III a

VI m

zespołowo

Piotr Basałyga

8.

Michał Jurkiewicz

Mateusz Kowalski

III a

III a

V m

X m

9.

Konkurs Techniczny „Młody Technik”

powiatowy

Paweł Bednarek

Przemysław Orman

Michał Jurkiewicz

III a

III a

III a

III m

zespołowo

Piotr Basałyga

rok szkolny 2011/2012

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Matematyczny „Kangurek”

ogólnopolski

kat. Żaczek

Maciej Bębenek

II

wyróżnienie

Małgorzata Soroka

2.

ogólnopolski

kat. Maluch

Oliwia Korzec

III

wyróżnienie

Halina Józefowska

3.

ogólnopolski

kat. Beniamin

Magdalena Tararuj

V

wyróżnienie

Zdzisława Orman

4.

Konkurs literacki „Wyprawa w nieznane – moja przygoda w tajemniczej krainie ekologicznej energii”

region

Natalia Kuźma

VI

wyróżnienie

Agnieszka Wlazło

gimnazjum

Lp.

Konkursy (różne), festiwale

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro”

gminny

Piotr Wrzeszcz

III a

I m

Barbara Kassa

2.

Konkurs fotograficzny „Energia w obiektywie” w ramach ogólnopolskiej kampanii pn. „Bezpieczniej z prądem”

region

Paulina Rościszewska

III b

II m

Piotr Basałyga

3.

Konkurs Matematyczny „Kangur”

ogólnopolski

kat. Kadet

Przemysław Orman

Kamila Bojar

II a

II a

wyróżnienie

wyróżnienie

Agnieszka Spiak

4.

ogólnopolski

kat. Junior

Piotr Wrzeszcz

III a

bdb

5.

Międzypowiatowy Konkurs  Matematyczno –Fizyczny w ramach obchodów Kepleriady 2012

między powiatowy

Piotr Wrzeszcz

III a

wyróżnienie

Alicja Węgrzyn

6.

Konkurs Informatyczny Gimformatyk 2012

powiatowy

Mateusz Kowalski

Grzegorz Jarząb

II a

II a

VIII m

zespołowo

Piotr Basałyga

7.

Mateusz Kowalski

II a

VI m

8.

Młody Technik

powiatowy

Kamil Janus

Piotr Wrzeszcz

Maksymilian Marciniak

III a

III a

III b

II m

zespołowo

Piotr Basałyga

rok szkolny 2010/2011

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy interdyscyplinarne

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro”

powiat

Natalia Kuźma

V

III m

Agnieszka Wlazło

2.

Konkurs Matematyczny „Kangurek”

ogólnopolski

kat. Maluch

Jakub Domański

III b

wyróżnienie

Ewa Czapla

3.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

„Bezpieczne Wakacje z LUPO”

powiat

Aleksandra Grzelak

VI

finalista

Danuta Ronij

4.

VII Powiatowy Festiwal  Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiat

Wiktoria Grześkiewicz

III b

wyróżnienie

Nela Sakuta

gimnazjum

Lp.

Konkursy interdyscyplinarne

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Recytatorski

powiatowy

Mateusz Kowalski

I a

wyróżnienie

Beata Marciniak

2.

Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro”

gminny

Piotr Wrzeszcz

II a

III m

Barbara Kassa

3.

Konkurs Matematyczny „Kangur”

ogólnopolski

kat. Kadet

Przemysław Orman

Piotr Wrzeszcz

I a

II a

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Orman, Agnieszka Spiak

4.

IX Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

ogólnopolski

Przemysław Orman

Piotr Wrzeszcz

I a

II a

finalista

finalista

Joanna Orman, Agnieszka Spiak

5.

Międzypowiatowy Konkurs  Matematyczno –Fizyczny w ramach obchodów Kepleriady 2011

między powiatowy

Piotr Wrzeszcz

Mirosław Sędzielowski

II a

II b

VIII m

wyróżnienie

Alicja Węgrzyn

6.

Konkurs Informatyczny Gimformatyk 2011

powiatowy

Wojciech Kowalczyk

Marian Szkoda

III a

III b

IV m

zespołowo

Piotr Basałyga

7.

Młody Technik

powiatowy

Marian Szkoda

Michał Chaś

Wojciech Kowalczyk

III b

III b

III a

I m, zespołowo

Piotr Basałyga

8.

Marian Szkoda

III b

III m

rok szkolny 2009/2010

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy interdyscyplinarne

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro”

powiat

Natalia Kuźma

Paweł Bednarek

IV

VI a

III m

wyróżnienie

Agnieszka Wlazło

2.

Konkurs Recytatorski

powiat

Mateusz Kowalski

VI a

finalista

Agnieszka Wlazło

3.

Konkurs Matematyczny „Kangur”

ogólnopolski

kat. Beniamin

Przemysław Orman

Dawid Małachowski

VI a

V

wynik bdb

wyróżnienie

Zdzisława Orman

4.

Konkurs Matematyczny „Kangurek”

ogólnopolski

Jakub Domański

Karolina Wrzeszcz

Patrycja Olczyk

Błażej Kopciuch

Aleksandra Święcicka

II b

II b

II b

II b

II b

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Ewa Czapla

5.

V Turniej Przyrodniczo – Ekologiczny „Złoty Liść”

między powiatowy

Przemysław Orman

Julia Skawińska

Kamila Bojar

VI a

VI a

VI a

I m

zespołowo

Sylwia Korecka

6.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

„Bezpieczne Wakacje z LUPO”

województwo

Mateusz Kowalski

VI a

IV m

Danuta Ronij

7.

VII Powiatowy Festiwal  Piosenki Dziecięcej „Piosenka budzi się wiosną”

powiat

Natalia Kuźma

Magdalena Krupa

IV

V

wyróżnienie

wyróżnienie

Monika Markiewicz

8.

V Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych „TANECZNY SHOW”

powiat

Wojciech Kozakiewicz

Karol Czarny

Mateusz Rajski

Dorota Żelechowska

Laura Wiśniewska

Oliwia Korzec

Agata Szylf

Anna Choro

Julia Fandrych

Daria Prokop

Kamila Kuszlewska

Wiktoria Grześkiewicz

Patrycja Zakrzewska

Roksana Osipczuk

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

II a

II a

II a

II a

I m

Grand Prix

Halina Józefowska

9.