im. Wojska Polskiego w Szprotawie

Informacje

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Przydatne linki do stron edukacyjnych

Poniżej prezentujemy linki do stron (z podziałem na przedmioty), które z pewnością przydadzą się do zdalnego nauczania. Zachęcamy do korzystania z materiałów on-line. Strona będzie na bieżąco aktualizowana.

JĘZYK POLSKI

MATEMATYKA

MUZYKA

CHEMIA