Szkoła Podstawowa nr 2

 im. Wojska Polskiego w Szprotawie 

Informacje

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Zdalne nauczanie

W związku z koniecznością kontynuowania zdalnego nauczania, spowodowanego zamknięciem szkół, postanowiliśmy wprowadzić w nim zmiany, począwszy od środy 25 marca. Wszelkie informacje będziemy publikować na naszej stronie internetowej, w tym miejscu. Przygotowane zagadnienia będą zgodne z obowiązującym w danej klasie dziennym planie lekcji i zebrane w jednym pliku tekstowym. Mamy nadzieję, że ułatwi to naszym uczniom pracę, a rodzicom - nadzór nad zdaniami wykonywanymi przez uczniów. W zakładce zarządzenia dyrektora szkoły znajdą Państwo aktualne akty prawne wydane przez dyrektora naszej placówki. Zachęcamy również do korzystania z przydatnych linków do witryn i serwisów edukacyjnych dostępnych na naszej stronie https://www.sp2szprotawa.pl/linki.html.

 

Zagadnienia na 25 marca (środa)

klasa I klasa II  klasa III
klasa IV klasa V klasa VI A
klasa VI B klasa VII  klasa VIII

Zagadnienia na 26 marca (czwartek)

klasa I klasa II  klasa III
klasa IV klasa V klasa VI A
klasa VI B   klasa VII klasa VIII

Zagadnienia na 27 marca (piątek)

klasa I klasa II  klasa III
klasa IV klasa V klasa VI A
klasa VI B   klasa VII klasa VIII

Zagadnienia na 30 marca (poniedziałek)

klasa I klasa II  klasa III
klasa IV klasa V klasa VI A
klasa VI B klasa VII klasa VIII

Procedura pracy zdalnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Szprotawie:

  • Uczniowie otrzymują zagadnienia wraz z instrukcjami do ich wykonania oraz sposobem i terminem odesłania rozwiązań do poszczególnych nauczycieli, które będą publikowane na tej stronie internetowej.

  • Uczniowie pracują zgodnie ze swoim tygodniowym planem. Zadania nauczyciele przekazują z wyprzedzeniem i wyznaczają termin ich wykonania.

  • Nauczyciele mogą za wykonane zadania wstawiać plusy i minusy lub oceniać wszystkie prace zgodnie z systemem oceniania.

  • Zadania, ćwiczenia, prace, które nie mogą być ocenione zdalnie, uczniowie gromadzą w „Teczce pracy”. Uczniowie wykonują prace w zeszycie przedmiotowym i ćwiczeniach lub według zaleceń nauczyciela.

  • Nauczyciele są dostępni dla uczniów i rodziców przez e-dziennik w godzinach ich pracy według planu lekcji danej klasy.

Informacja dla uczniów i rodziców klasy VIII:

  • Zadania z przedmiotów egzaminacyjnych będą zadawane /przekazywane z większą częstotliwością.

  • Oprócz zadań zadawanych/przekazywanych przez nauczycieli uczniowie zobowiązani są do samodzielnego rozwiązywania testów i zadań egzaminacyjnych dostępnych w Internecie, prasie, wydawnictwach edukacyjnych, oraz powtarzania i utrwalania treści z podstawy programowej.

  • Zadania z pozostałych przedmiotów szkolnych będą zadawane raz na tydzień.


Nasza szkoła

Menu strony
Stowarzyszenie
Wydarzenia
Licznik odwiedzin