rok szkolny 2019/2020
chłopcy
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton chłopców Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał Wojewódzki LOM |
Kozłowski Natan Brylski Błażej |
VI b VI b |
VII miejsce |
Julia Buchowska |
2. |
Piłka ręczna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Miller Karol Gorzków Błażej Pruchnicki Jakub Tuz Michał Radzimski Paweł Skrzyński Jakub Kozioł Alex Suska Kamil Kuliński Karol Suchan Dariusz
|
VII VII VII VII VII VII VII VII VIII VIII |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
3. |
Mini piłka siatkowa chłopców Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Kloc Filip Kotowski Olaf Laudacki Błażej Kozłowski Natan Ćwiszewski Dawid Kowalski Paweł Fandrych Maciej Rajkiewicz Fabian Furmański Nikodem Swiec Jakub |
VI a VI a VI a VI b VI b VI b VI b VI b V V |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4. |
Szachy drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Macudziński Przemysław Tuz Michał Miller Karol Bednarek Maria |
VII VII VII VII VIII |
IV miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
5. |
Piłka siatkowa Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Pruchnicki Jakub Skrzyński Jakub Miller Karol Saturski Kacper Tuz Michał Suska Kamil Suchan Dariusz |
VII VII VII
VII VIII |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
6. |
Badminton chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Jaworski Kacper Pach Jakub Ślecki Dominik |
VIII VIII VIII |
II miejsce |
Julia Buchowska |
7. |
Unihokej chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Pruchnicki Jakub Tuz Michał Kozioł Alex Saturski Kacper Skrzyński Jakub Gorzków Błażej Miller Karol Laudacki Dawid Kuliński Karol Żelechowski Piotr |
VII VII VII VII VII VII VII VIII VIII VIII |
IV miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
dziewczęta
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela Kozłowska Jesika Ronij Ines Tomaszewicz Agata Pach Jesica |
VII VII VII VII VII VII VII VII VIII |
II miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
2.
|
Badminton dziewcząt Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga |
VII VII VII |
V miejsce |
Julia Buchowska |
3.
|
Piłka koszykowa Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga Ronij Ines Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela |
VII VII VII VII VII VII |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4. |
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje powiatowe |
Stępniewska Magdalena Śliwińska Maja Koszela Emila Xenia Jachimek Michniewska Julia Wiącek Blanka Osipczuk Julia Niewiara Zuzanna Gut Kinga |
VI a VI a VI b VI b VI b VI b VI b VI b IV |
II miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
rok szkolny 2018/2019
chłopcy (Gimnazjum)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Badminton chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje powiatowe |
Żelechowski Jakub Suchan Kacper Jaworski Kacper |
III VIII VII b |
II miejsce |
Julia Buchowska |
2.
|
Piłka ręczna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz Szymański Przemysław Zwolski Piotr Radzimski Wojciech Budnik Paweł Tokarz Błażej Suchan Kacper |
III III III III III III III VIII |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
3.
|
Piłka siatkowa chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz Szymański Przemysław Zwolski Piotr Radzimski Wojciech Budnik Paweł Tokarz Błażej |
III III III III III III III |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
4. |
Piłka nożna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Zwolski Piotr Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz Radzimski Wojciech Zduński Jakub Suchan Kacper |
III III III III III VIII |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak |
5.
|
Indywidualna LA Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Zwolski Piotr
Żelechowski Jakub
Suchan Kacper |
III
III
VIII |
I miejsce 60 m IV miejsce 600 m III miejsce 60 m
|
Krzysztof Adamczak |
dziewczęta (Gimnazjum)
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Badminton dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Basałyga Maja Rabska Patrycja |
VIII VIII |
III miejsce BRĄZOWY MEDAL |
Julia Buchowska |
2.
|
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży
|
Eliminacje powiatowe |
Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia Szatkowska Amelia Basałyga Maja Rabska Patrycja Kubera Emilia Pach Jessica |
III III III VIII VIII VIII VII b |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
3.
|
Piłka Ręczna Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacja miejskie |
Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia Szatkowska Amelia Pohl Daria Szymańska Klaudia Basałyga Maja Rabska Patrycja Żukowska Aleksandra Jabłońska Julia Łyko Karolina |
III III III III III VIII VIII VIII VIII VIII VIII |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4.
|
Piłka nożna dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia Szatkowska Amelia Choro Anna Rabska Patrycja Basałyga Maja |
III III III III VIII VIII |
III miejsce
|
Bogumiła Lewandowska |
5. |
Indywidualna LA Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Basałyga Maja |
VIII |
IV miejsce 100 m |
Krzysztof Adamczak |
6.
|
Indywidualna LA Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał Mistrzostw Województwa |
Patrycja Rabska |
VIII |
III miejsce rzut dyskiem |
Krzysztof Adamczak |
chłopcy (szkoła podstawowa)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton chłopców Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje powiatowe |
Kozłowski Natan Brylski Błażej |
V b V b |
III miejsce |
Julia Buchowska |
2. |
Mini piłka ręczna chłopców Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Miller Karol Borzków Błażej Pruchnicki Jakub Tuz Michał Radzimski Paweł Skrzyński Jakub Krawczyk Hubert Kozioł Alex Suska Kamil Mierzwiak Bartosz |
VI VI VI VI VI VI VI VI VI VI |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
3. |
Piłka nożna chłopców Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Gorzków Błażej Hubiak Szymon Kozioł Alex Krawczyk Hubert Radzimski Paweł Tuz Michał Kotowski Olaf Szylf Adam Kozłowski Natan Ćwiszewski Dawid |
VI VI VI VI VI VI V a V a V b V b |
V miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4. |
Indywidualna LA Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Mierzwiak Bartosz
Hubiak Szymon |
VI
VI |
I miejsce skok w dal
XI miejsce rzut piłeczką palantową
|
Krzysztof Adamczak |
5. |
Indywidualna LA Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał Wojewódzki LOM |
Mierzwiak Bartosz |
VI |
XX miejsce skok w dal |
Krzysztof Adamczak |
dziewczęta (szkoła podstawowa)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej dziewcząt Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela Kozłowska Jesika Koszela Emilia Niewiara Zuzanna Wiącek Blanka |
VI VI VI VI VI VI V b V b V b |
V miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
2.
|
Badminton dziewcząt Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga |
VI VI VI |
VII miejsce |
Julia Buchowska |
3.
|
Mini piłka siatkowa Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga Majtka Oliwia Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela Kozłowska Jesika Chutko Alekandra |
VI VI VI VI VI VI VI IV b |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4. |
Mini piłka ręczna Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Domańska Julia Pitura Olga Majtka Kinga Majtka Oliwia Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela Kozłowska Jesika |
VI VI VI VI VI VI VI |
I miejsce |
Krzysztof Adamczak |
5. |
Piłka nożna dziewcząt Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Stępniewska Magdalena Niewiara Zuzanna Domańska Julia Kozłowska Jesika Pitura Olga Krawczyk Patrycja Tomaszewicz Agata Skwarek Izabela Majtka Kinga |
V a V b VI VI VI VI VI VI VI |
II miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
6. |
Indywidualna LA Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Domańska Julia
Tomaszewicz Agata |
VI
VI |
I miejsce 300 m VI miejsce 600 m |
Krzysztof Adamczak |
7. |
Indywidualna LA Igrzyska Dzieci Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał Wojewódzki LOM |
Domańska Julia |
VI |
XXII miejsce 300 m |
Krzysztof Adamczak |
rok szkolny 2017/2018
chłopcy (Gimnazjum)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Badminton chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Rajski Marcel Żelechowski Jakub Suchan Kacper |
III II VII |
VII miejsce |
Krzysztof Adamczak |
2.
|
Unihokej chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Rajski Marcel Żelechowski Jakub Zduński Jakub Zwolski Piotr Tokarz Błażej Szymański Przemysław Hubiak Mateusz |
III II II II II II II |
III miejsce |
Bogumiła Lewandowska
|
3.
|
Piłka nożna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Rajski Marcel Kosik Sebastian Żelechowski Jakub Zduński Jakub Zwolski Piotr Tokarz Błażej Szymański Przemysław |
III III II II II II II |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
4.
|
Drużynowe biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie
|
Tokarz Błażej Szymański Przemysław Zduński Jakub Żelechowski Jakub Kosik Sebastian Rajski Marcel Bober Kacper |
II II II II III III VII |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
dziewczęta (Gimnazjum)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Lekka atletyka dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Basałyga Maja
Rabska Patrycja |
VII
VII |
XX miejsce – bieg na 600 m II miejsce – rzut dyskiem |
Krzysztof Adamczak |
2.
|
Badminton dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Basałyga Maja Rabska Patrycja |
VII VII |
VII miejsce |
Krzysztof Adamczak |
3.
|
Drużynowe biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Bartczak Magdalena Urbaniak Emilia Kosik Oliwia Kacprzak Kornelia Chroma Amelia Basałyga Maja |
III III II II II VII |
IX miejsce
|
Bogumiła Lewandowska |
4.
|
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży
|
Półfinał wojewódzki LOM |
Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia Szatkowska Amelia Urbaniak Emilia Fandrych Julia Janas Weronika Tokarz Patrycja Bartczak Magdallena Bachowska Nikoletta Basałyga Maja Rabska Patrycja |
II II II III III III III III III VII VII |
IV miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
5. |
Piłka siatkowa Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Bachowska Nikoletta Fandrych Julia Janas Weronika Urbaniak Emilia Górka Wiktoria Ławnicka Waleria Kosik Oliwia Kacprzak Kornelia |
III III III III III III II II |
II miejsce |
Krzysztof Adamczak |
6.
|
Piłka Ręczna Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacja miejskie |
Fandrych Julia Bachowska Nikoletta Janas Weronika Urbaniak Emilia Tokarz Patrycja Kosik Oliwia Kacprzak Kornelia Basałyga Maja Krupa Kamila Rabska Patrycja |
III III III III III III III VII VII VII |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak |
7. |
Piłka nożna Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Fandrych Julia Urbaniak Emilia Bachowska Nikoletta Janas Weronika Macała Sandra Tokarz Patrycja Chądzyńska Paulina, Żelechowska Dorota, Szatkowska Amelia |
III III III III III III III III II |
II miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
chłopcy (szkoła podstawowa)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Lekka atletyka chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Kotwicki Igor |
VI a |
IX miejsce – bieg na 1000 m |
Krzysztof Adamczak |
2. |
Piłka nożna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Żelechowski Piotr Pakuła Radosław Laudacki Dawid Krawczyk Hubert Kozioł Alex Gorzków Błażej Miller Karol Radzimski Paweł |
VI a VI a VI b V V V V V |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak |
3. |
Badminton chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Pankiewicz Jakub Jaworski Kacper Brylski Błażej |
VI a VI b IV b |
IV miejsce |
Julia Buchowska |
4. |
Unihokej chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie |
Pankiewicz Jakub Żelechowski Piotr Laudacki Dawid Jaworski Kacper Koszela Tomasz Ślecki Dominik Gorzków Błażej Miller Karol Prchnicki Jakub Suska Kamil Tuz Michał Kozłowski Natan |
VI a VI a VI b VI b VI b VI b V V V V V IV b |
IV miejsce |
Bogumiła Lewandowska
|
dziewczęta (szkoła podstawowa)
L.p |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Domańska Julia Pitura Olga |
V V |
VII miejsce |
Julia Buchowska |
2.
|
Unihokej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Finał wojewódzki LOM |
Soroka Amelia Ćwiszewska Maja Przysiężna Julia Pach Jessica Domańska Julia Pitura Olga Kozłowska Jesika Majtka Kinga Krawczyk Patrycja Skwarek Izabela |
VI a VI b VI b VI b V V V V V V |
VII miejsce |
Bogumiła Lewandowska |
3.
|
Indywidualne biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Lubuska Olimpiada Młodzieży |
Eliminacje miejskie
|
Stępniewska Magdalena Śliwińska Maja Domańska Julia Pitura Olga Tomaszewicz Agata Grzelak Małgorzata Pach Jessica Stępień Aniela |
IV a IV a V V V VI b VI b VI a |
I miejsce IX miejsce V miejsce XX miejsce XXVI miejsce XII miejsce XXVIII miejsce XXVII miejsce |
Julia Buchowska |
rok szkolny 2016/2017
chłopcy (Gimnazjum)
L.p |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Badminton – Gimnazjada Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
|
Eliminacje rejonowe
|
Rajski Marcel Kowalczuk Mateusz Żelechowski Jakub |
II
I |
III miejsce
|
Julia Buchowska
|
2.
|
Unihokej – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Domański Jakub Sieniuć Sebastian Ślusarczyk Sebastian Rajski Marcel Kowalczuk Mateusz Kosik Sebastian Goldsztajn Maciej Żelechowski Jakub |
III A
III B II
I |
III miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
3.
|
Piłka ręczna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Domański Jakub Brylski Oskar Sieniuć Sebastian Stasiak Dominik Ślusarczyk Sebastian Jankowski Kacper Grzelak Mateusz Szymański Przemek Żelechowski Jakub |
III A
III B
I
|
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
4.
|
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Stasiak Dominik Brylski Oskar Żelechowski Jakub Tokarz Błażej Seternus Cyryl Szymański Przemek Radzimski Wojciech |
III A
I
|
Udział
|
Krzysztof Adamczak
|
5. |
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM |
Finał woj. LOM |
Domański Jakub |
III A
|
Udział |
Krzysztof Adamczak |
6. |
Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM |
Finał woj. LOM |
Dominik Stasiak Oskar Brylski Jakub Domański Sebastian Ślusarczyk Banaszkiewicz Kacper Kosik Sebastian Rajski Marcel Żelechowski Jakub Szymański Przemek Tokarz Błażej |
III a
III b II
I |
XV miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
dziewczęta (Gimnazjum)
L.p |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Unihokej – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Osipczuk Roksana Rożek Natalia Pakuła Daria Bachowska Nikoletta Fandrych Julia Janas Weronika Tokarz Patrycja Urbaniak Emilia Szatkowska Amelia |
III B
III A II
I |
III miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
2.
|
Piłka siatkowa – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Potępa Oliwia Kowalczuk Magdalena Osipczuk Roksana Kuszlewska Kamila Fandrych Julia Bachowska Nikoletta Urbaniak Emilia Bartczak Magdalena Furmanowicz Kamila Górka Wiktoria |
III A
III B
II
|
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
3.
|
Badminton – Gimnazjada LOM |
Eliminacje rejonowe |
Osipczuk Roksana Kuszlewska Kamila |
III B |
III miejsce
|
Julia Buchowska |
4.
|
Piłka ręczna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Kowalczuk Magdalena Potępa Oliwia Kuszlewska Kamila Fandrych Julia Urbaniak Emilia Bachowska Nikoletta Tokarz Patrycja Janas Weronika Bartczak Magdalena |
III A
III B II |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
5.
|
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM |
Eliminacje miejskie |
Tokarz Patrycja |
II |
Udział
|
Bogumiła Lewandowska |
6.
|
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Finał woj. LOM
|
Zakrzewska Patrycja Rożek Natalia Bartczak Magdalena Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia |
III A III B II I |
Udział
|
Julia Buchowska |
7. |
Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM |
Finał woj. LOM |
Zakrzewska Patrycja Pakuła Daria Rożek Natalia Bartczak Magdalena Fandrych Julia Tokarz Patrycja Urbaniak Emilia Kacprzak Kornelia Kosik Oliwia Chroma Amelia |
III A
III B II
I |
X miejsce
|
Bogumiła Lewandowska |
chłopcy (szkoła podstawowa)
L.p |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1.
|
Unihokej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Cukierski Adrian Drabik Kacper Buchowski Adam Suchan Kacper Pruchnicki Jakub Bębenek Bartłomiej |
VI
IV III A |
III miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
2. |
Badminton – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie |
Suchan Kacper Pankiewicz Jakub Jaworski Kacper |
VI V A V B |
III miejsce
|
Julia Buchowska
|
3.
|
Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Eliminacje miejskie
|
Tuz Michał
|
IV
|
Udział
|
|
4.
|
Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Finał woj. LOM
|
Hubiak Szymon Bober Kacper |
IV VI
|
Udział
|
Julia Buchowska |
5. |
Piłka nożna – „O Puchar Tymbarku”.
|
Eliminacje powiatowe
|
Pankiewicz Jakub Sieluk Patryk Żelechowski Piotr Laudacki Dawid Suchan Dariusz Gorzków Błażej Miller Karol Pruchnicki Jakub Radzimski Paweł Kozioł Alex Krawczyk Hubert Bębenek Bartosz Kotowski Olaf Szylf Adam Ugolik Adam Fandrych Maciej Kowalski Paweł Kozłowski Natan |
V A
V B
IV
III A
III B
|
|
Bogumiła Lewandowska
|
6. |
Igrzyska młodzieży szkolnej w lekkiej atletyce – LOM |
Eliminacje miejskie
|
Kotwicki Igor Pankiewicz Jakub Żelechowski Piotr Bober Kacper Drabik Kacper Rabska Patrycja |
V A V A V A VI VI VI VI |
udział |
Krzysztof Adamczak
|
7. |
Igrzyska młodzieży szkolnej w lekkiej atletyce – LOM |
Finał woj. LOM |
Bober Kacper |
VI |
Piłeczka palantowa |
Krzysztof Adamczak |
dziewczęta (szkoła podstawowa)
L.p |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Finał woj. LOM
|
Stępień Aniela Domańska Julia Kozłowska Jesika Pitura Olga Tomaszewicz Agata Majtka Kinga Skwarek Izabela Majtka Oliwia |
V B
IV
|
Udział
|
Julia Buchowska
|
2.
|
Unihokej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
|
Eliminacje miejskie |
Basałyga Maja Rabska Patrycja Krupa Kamila Ćwiszewska Maja Pach Jessica Przysiężna Julia |
VI
V B
|
I miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
3.
|
Badminton – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Finał woj. LOM
|
Basałyga Maja Rabska Patrycja
|
VI |
III miejsce brązowy medal |
Julia Buchowska
|
4. |
Lekka atletyka – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Eliminacje miejskie
|
Domańska Julia Kozłowska Jesika Tomaszewicz Agata Ćwiszewska Maja
Basałyga Maja Rabska Patrycja |
IV
V B
VI |
I miejsce – 60 m skok w dal |
|
5. |
Lekka atletyka – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Finał woj. LOM |
Tomaszewicz Agata |
IV |
600 m |
Krzysztof Adamczak |
rok szkolny 2015/2016
chłopcy (Gimnazjum)
L.p. |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton – Gimnazjada Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
|
Finał wojewódzki
|
Jankowiak Marcin Chudzik Sebastian Rajski Marcel |
III A
I A |
VII miejsce
|
Julia Buchowska |
2. |
Koszykówka – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje rejonowe
|
Chudzik Sebastian Grono Dariusz Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej Pietras Mateusz Jankowiak Marcin Kotlecki Kacper Strojny Piotr Zwolski Mateusz Domański Jakub Rajski Marcel |
III A
III B II A I |
III miejsce |
Krzysztof Adamczak |
3. |
Unihokej – Gimnazjada LOM
|
Eliminacja rejonowe |
Chudzik Sebastian Balcerzak Michał Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej Pietras Mateusz Kotlecki Kacper Strojny Piotr Domański Jakub Ślusarczyk Sebastian Rajski Marcel |
III A
III B
II A II B I |
IV miejsce |
Krzysztof Adamczak |
4. |
Piłka ręczna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie |
Chudzik Sebastian Grono Dariusz Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej Tomaszewicz Michał Kotlecki Kacper Strojny Piotr Zwolski Mateusz Domański Jakub Rajski Marcel |
III A
III B
II A
I |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
5. |
Piłka siatkowa – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie |
Chudzik Sebastian Zakrzewski Kacper Grono Dariusz Herbut Błażej Jankowiak Marcin Pietras Mateusz Stępniewski Damian Balcerzak Michał Zwolski Mateusz Strojny Piotr |
III A
III B |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
6. |
Piłka nożna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie |
Chudzik Sebastian Zakrzewski Kacper Pietras Mateusz Herbut Błażej Strojny Piotr Kotlecki Kacper Domański Jakub |
III A
III B
II A |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
7. |
Piłka nożna – Coca Cola Cup
|
Eliminacje powiatowe |
Chudzik Sebastian Zakrzewski Kacper Kotlecki Kacper Strojny Piotr Domański Jakub Ślusarczyk Sebastian Czarny Karol Kowalczuk Mateusz |
III A
III B
II A II B
I |
III miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
8. |
Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie |
Zakrzewski Kacper Jarzembowski Maciej Balcerzak Michał Kotlecki Kacper Zwolski Mateusz |
III A
III B |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
9. |
Miting Chrobrego i Ottona III Sztafeta Olimpijska
|
Zawody ogólnopolskie
|
Herbut Błążej Tomaszewicz Michał Kotlecki Kacper Zwolski Mateusz |
III A
III B |
I miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
10. |
Szachy – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Strojny Piotr Kowal Wojciech Kapłon Adrian |
III B |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
11. |
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Balcerzak Michał Tomaszewicz Michał Zakrzewski Kacper Herbut Błażej Jankowiak Marcin Chudzik Sebastian Jarzembowski Maciej Grono Dariusz Kruszyński Szymon Zwolski Mateusz Kotlecki Kacper Banaszkiewicz Kacper Domański Jakub Stasiak Dominik |
III A
III B
II A |
udział |
Krzysztof Adamczak
|
12. |
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Finał wojewódzki
|
Tomaszewicz Michał Herbut Błażej Zakrzewski Kacper Chudzik Sebastian Kotlecki Kacper Zwolski Mateusz |
III A
III B |
udział |
Krzysztof Adamczak
|
13. |
Kross strzelecki
|
Eliminacje powiatowe
|
Tomaszewicz M., Herbut B.,
|
|
III miejsce |
Krzysztof Adamczak
|
14. |
„ Dobry jak Chrobry”
|
Zawody ogólnopolskie
|
Tomaszewicz Michał Zakrzewski Kacper Herbut Błażej Jarzembowski Maciej Zwolski Mateusz Domański Jakub |
III A
III B II A |
udział |
Bogumiła Lewandowska
|
15. |
Lekkoatletyczne zawody młodzików – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Banaszkiewicz Kacper Brylski Oskar Domański Jakub Soroka Brajan Stasiak Dominik Jankowski Kacper Sączawa Jakub |
II A
|
udzial |
Krzysztof Adamczak
|
16. |
Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Chudzik Sebastian Jarzembowski Maciej Zakrzewski Kacper Herbut Błażej Grono Dariusz Jankowiak Marcin Kotlecki Kacper Zwolski Mateusz Domański Jakub |
III A
III B
II A |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
17. |
Szkolna Liga Lekkoatletyczna LOM
|
Finał Wojewódzki
|
Chudzik Sebastian Jarzembowski Maciej Jankowiak Marcin Herbut Błażej Grono Dariusz Kotlecki Kacper Zwolski Mateusz Domański Jakub Stasiak Dominik Banaszkiewicz Kacper Jankowski Kacper |
III A
III B
II A
III B |
IV miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
18. |
Finały LOM – Młodzik w Lekkiej atletyce |
Finał Wojewódzki |
Domański Jakub Stasiak Dominik |
II A |
Udział |
Krzysztof Adamczak |
dziewczęta (Gimnazjum)
L.p. |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje rejonowe
|
Kotlecka Natalia Zastriżna Monika Osipczuk Roksana Rożek Natalia Bachowska Nikoletta Fandrych Julia Janas Weronika Tokarz Patrycja Urbaniak Emilia |
III B
II B
I |
IV miejsca
|
Krzysztof Adamczak
|
2. |
Badminton – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje rejonowe |
Zastriżna Monika Gajda Paulina |
III B |
udział |
Julia Buchowska |
3. |
Piłka siatkowa – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Kotlecka Natalia Zastriżna Monika Gajda Paulia Choro Sylwia Potępa Oliwia Fandrych Julia Choro Anna Orłowska Aleksandra |
III B
III A II B I |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
4. |
Piłka ręczna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Zastriżna Monika Kotlecka Natalia Fandrych Julia Bachowska Nikoletta Orłowska Aleksandra Janas Weronika Urbaniak Emilia Bartczak Magdalena Tokarz Patrycja |
III B
I
|
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
5. |
Szachy – Gimnazjada LOM |
Eliminacje miejskie |
Szymańska Dominika |
III A |
II miejsce
|
Krzysztof Adamczak |
6. |
Piłka nożna – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Kotlecka Natalia Zastriżna Monika Gajda Paulia Choro Sylwia Fandrych Julia Urbaniak Emilia Bachowska Nikoletta Bartczak Daria |
III B
III A I
|
II miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
7. |
Piłka nożna Coca Cola Cup
|
Eliminacje powiatowe
|
Bachowska Nikoletta Tokarz Patrycja Urbaniak Emilia Janas Weronika Osipczuk Roksana Rożek Natalia Zastriżna Monika Kotlecka Natalia Kacprzak Kinga |
I
II B
III B |
II miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
8. |
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM |
Finał woj. LOM |
Zakrzewska Parycja |
II A |
udział |
Krzysztof Adamczak |
9. |
Indywidualne biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Pakuła Daria Maziarz Sandra Rożek Natalia Bartczak Magdalena Urbaniak Emilia Fandrych Julia Tokarz Patrycja Górka Wiktoria Wójcik Anna |
II B
I |
udział |
Julia Buchowska
|
10. |
Sztafetowe biegi przełajowe Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Zastriżna Monika Kotlecka Natalia Kacprzak Kinga Pietrzyk Klaudia Małachowska Aleksandra Zakrzewska Patrycja Rożek Natalia Bartczak Magdalena Tokarz Patrcja Urbaniak Emilia |
III B
III A
II B
I |
udział |
Bogumiła Lewandowska
|
11. |
„Dobry jak Chrobry”
|
Zawody ogólnoplskie
|
Kowalczuk Magdalena Bartczak Daria Maziarz Sandra Kupczyk Daria Kuszlewska Kamila Osipczuk Roksana Małachowska Aleksandra |
II A I II B
III A |
udział |
Bogumiła Lewandowska |
12. |
Lekkoatletyczne zawody młodzików – Gimnazjada LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Fandrych Julia Urbaniak Emilia Bartczak Magdalena Górka Wiktoria Osipczuk Roksana Maziarz Sandra Kuszlewska Kamila Rożek Natalia Szałęga Zuzanna Pakuła Daria Zakrzewska Patrycja Kowalczuk Magdalena Potępa Oliwia Wrzeszcz Karolina |
I
II B
II A
|
udział |
Bogumiła Lewandowska
|
13. |
Finały LOM – Młodzik w Lekkiej atletyce |
Finał woj. LOM |
Urbaniak Emilia Tokarz Patrycja |
I |
Udział |
Krzysztof Adamczak |
chłopcy (szkoła podstawowa)
L.p. |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Piłka nożna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz, Bębenek Maciej Cukierski Adrian Drabik Kacper Baranowski Jakub Suchan Kacper |
VI
V
IV B |
III miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
2. |
Unihokej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz Bębenek Maciej Cukierski Adrian Baranowski Jakub Suchan Kacper Pruchnicki Jakub Bębenek Bartłomiej |
VI
V
IV B III II A |
III miejsce
|
Bogumiła Lewandowska
|
3. |
Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Baranowski Jakub Bober Kacper Cukierski Adrian |
V |
Udział
|
Krzysztof Adamczak
|
4. |
Sztafetowe biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Żelechowski Jakub Bębenek Maciej Hubiak Mateusz Cukierski Adrian Baranowski Jakub Bober Kacper Suchan Kacper Sieluk Patryk Winiarczyk Fabian Żelechowski Piotr |
VI
V
IV B IV A
|
III miejsce
|
Krzysztof Adamczak
|
5. |
Lekkoatletyczne zawody „Dzieci starszych” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Cukierski Adrian Baranowski Jakub Buchowski Adam Filip Kusztal Suchan Kacper Żelechowski Jakub Hubiak Mateusz |
V
IV B VI |
Udział
|
Julia Buchowska
|
6. |
4 – bój lekkoatleyczny |
Eliminacje miejskie
|
Cukierski Adrian Baranowski Jakub Bober Kacper Żelechowski Jakub Bębenek Maciej Hubiak Mateusz |
VI |
III miejsce |
Julia Buchowska |
dziewczęta (szkoła podstawowa)
L.p. |
Konkursy, festiwale, zawody sportowe itp. |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Indywidualne biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Dulik Maja Basałyga Maja Jabłońska Julia Żukowska Aleksandra Grzelak Małgorzata Ćwiszewska Maja Przysiężna Julia Gardyńska Gracjana Grono Kinga Stępień Aniela Soroka Amelia Wiktorska Julita |
V
IV B
IV A |
Udział
|
Julia Buchowska |
2. |
Piłka nożna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Domańska Julia Pach Jessica Przysiężna Julia Ćwiszewska Maja Basałyga Maja Krupa Kamila Dulik Maja Wojtaś Julia Dobrowolska Weronika Szatkowska Amelia Pohl Daria Stasiak Emilia |
III IV B
V
VI |
Udział |
Bogumiła Lewandowska
|
3. |
Badminton – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Finał wojewódzki
|
Basałyga Maja Rabska Patrycja Krupa Kamila |
V |
V miejsce
|
Julia Buchowska
|
4. |
Lekkoatletyczne zawody „Dzieci starszych” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM
|
Eliminacje miejskie
|
Basałyga Maja Rabska Patrycja Łyko Karolina Szatkowska Amelia Pohl Daria Stasiak Emilia |
V
VI |
Udział
|
Julia Buchowska
|
5. |
4 – bój lekkoatletyczny – Igrzyska Młodzieży Szkolnej LOM |
Eliminacje miejskie |
Szatkowska Amelia Stasiak Emilia Pohl Daria Ćwiszewska Maja |
VI
IV B |
III miejsce |
Julia Buchowska |
rok szkolny 2014/2015
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt |
powiat |
Oliwia Juniewicz Patrycja Rabska Maja Basałyga |
VI IV IV |
IV m zespołowo |
Julia Buchowska |
2. |
Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM |
województwo |
Marcel Rajski Karol Czarny |
VI VI |
VI m zespołowo |
|
3. |
Unihokej chłopców |
ośrodek |
Mateusz Kowalczuk Karol Czarny Marcel Rajski Mateusz Hubiak Maciej Bębenek Jakub Żelechowski Maciej Goldsztajn |
VI VI VI VI V V V |
IV m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
Unihokej dziewcząt |
ośrodek |
Julia Fandrych Daria Prokop Oliwia Juniewicz Agata Szylf Laura Wiśniewska Magdalena Bartczak Dorota Żelechowska Amelia Szatkowska |
VI VI VI VI VI V V V |
IV m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Turniej piłki nożnej – dziewczęta |
ośrodek |
Daria Bartczak Agata Szylf Oliwia Juniewicz Amelia Szatkowska Kamila Krupa Maja Dulik Patrycja Rabska |
VI VI VI V IV IV IV |
III miejsce zespołowo |
Julia Buchowska |
6. |
Turniej piłki nożnej – chłopcy |
ośrodek |
Karol Czarny Mateusz Kowalczuk Jakub Żelechowski Maciej Bębenek Jakub Baranowski Adrian Cukierski Filip Frankowski Kacper Bober Kacper Suchan |
VI VI V V IV IV IV IV IV |
IV miejsce zespołowo |
Julia Buchowska |
7. |
Sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy |
powiat |
Karol Czarny Mateusz Kowalczuk Marcel Rajski Mateusz Hubiak Kacper Drabik Filip Frankowski Adrian Cukierski Kacper Bober Adam Buchowski Kacper Suchan |
VI VI VI V IV IV IV IV IV IV |
udział |
Julia Buchowska |
8. |
Sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta |
powiat |
Dorota Żelechowska Magdalena Bartczak Agata Szylf Julia Fandrych Oliwia Juniewicz Amelia Szatkowska Emilia Stasiak Daria Pohl Kamila Krupa Maja Dulik |
VI VI VI VI VI V V V IV IV |
udział |
Julia Buchowska |
9. |
Leśny Bieg Patrolowy na orientację |
gminny |
Marcel Rajski Jakub Żelechowski Patrycja Rabska Maja Basałyga |
VI V IV IV |
VI miejsce zespołowo |
Julia Buchowska |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1 |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
III III |
II m zespołowo SREBRNY MEDAL |
Julia Buchowska |
2 |
Badminton chłopców – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Mariusz Rodak |
II a II a III |
III m zespołowo BRĄZOWY MEDAL |
Julia Buchowska |
3 |
Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy |
województwo |
Mariusz Rodak Marcin Jankowiak Michał Tomaszewicz Maciej Jarzmebowski Kacper Zakrzewski Sebastian Chudzik Kacper Kotlecki Mateusz Zwolski |
III II a II a II a II a II a II b II b |
VIII zespołowo |
Julia Buchowska |
4 |
Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta |
województwo |
Patrycja Zakrzewska |
I a |
VI m |
Julia Buchowska |
5 |
Finał wojewódzki LOM w LA |
województwo |
Patrycja Zakrzewska |
I a |
VI m – 1 000 m |
Julia Buchowska |
6 |
Finał wojewódzki LOM w LA |
województwo |
Kacper Zakrzewski Kacper Kotlecki Maciej Jarzmebowski Sebastian Chudzik Marcin Jankowiak Marcin Jankowiak |
II a II b II a II a II a II a |
V m – 600 m II m – dysk III m udział VI m – oszczep VII m – młot |
Julia Buchowska |
7 |
Unihokej dziewcząt |
ośrodek |
Natalia Janas Żaneta Przybysz Dagmara Kalicińska Natalia Kotlecka Monika Zastriżna Daria Bartczak Kamila Kuszlewska |
III III III II b II b I b I b |
II m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
8 |
Unihokej chłopców |
ośrodek |
Mariusz Rodak Sebastian Chudzik Kacper Zakrzewski Michał Balcerzak Marcin Jankowiak Mateusz Pietras Piotr Strojny Kacper Kotlecki Jakub Domański |
III II a II a II a II a II a II b II b I a |
I m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
9 |
Piłka nożna – dziewczęta |
ośrodek |
Karolina Wołkowska Żaneta Przybysz Dagmara Kalicińska Natalia Janas Natalia Kotlecka Monika Zastriżna Roksana Osipczuk Kamila Kuszlewska |
III III III III II b II b I b I b |
I miejsce zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
10 |
Zawody powiatowe w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju |
powiat |
Michał Tomaszewicz |
II a |
I miejsce |
Danuta Ronij |
rok szkolny 2013/2014
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki rejonowe LOM |
rejon |
Roksana Ospiczuk Kamila Kuszlewska Daria Pakuła Sandra Madziarz Daria Bartczak Oliwia Juniewicz Laura Wiśniewska Julia Fandrych |
VI a VI a VI a VI b VI b V V V |
IV m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
2. |
Badminton dziewcząt – półfinał wojewódzki LOM |
województwo |
Roksana Osipczuk Kamila Kuszlewska |
VI a VI a |
IV m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
3. |
Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM |
województwo |
Marcel Rajski Karol Czarny |
V V |
VII m zespołowo |
|
4 |
Ogólnopolski Zimowy Turniej Badmintona w Nowogrodzie Bobrzańskim |
ogólnopolski |
Roksana Osipczuk |
VI a |
finalistka |
Krzysztof Hasiuk |
5 |
Marcel Rajski |
V |
finalista |
|||
6. |
Turniej Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego w Świebodzinie |
makroregion |
Roksana Osipczuk Marcel Rajski Karol Czarny Julia Fandrych |
VI a V V V |
IV m VII m finalista finalistka |
Krzysztof Hasiuk |
7. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Patrycja Zakrzewska |
VI a |
V m |
Bogumiła Marcinkiewicz
Krzysztof Hasiuk |
8 |
Zawody powiatowe w LA LOM – Dzieci Starsze |
powiat |
Patrycja Zakrzewska Sandra Madziarz Jakub Domański Dominik Stasiak |
VI a VI b VI b VI b |
I m – 300 m I m – skok wzwyż II m – skok wzwyż III m – skok wzwyż |
|
9 |
Finał wojewódzki LOM w LA – Dzieci Starsze |
województwo |
Patrycja Zakrzewska Jakub Domański Dominik Stasiak |
VI a VI b VI b |
IV m – 600 m finalista – skok wzwyż finalista – skok wzwyż |
|
10 |
XV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Patrycja Zakrzewska |
VI a |
III m – 600 m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
11 |
Międzynarodowy Turniej Badmintona w Babimoście |
międzynarodowy |
Marcel Rajski |
V |
finalista |
Krzysztof Hasiuk |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Oliwia Rudek Patrycja Homska Natalia Kotlecka |
II II I b |
III m zespołowo BRĄZOWY MEDAL |
Krzysztof Hasiuk
|
2. |
Badminton chłopców – półfinał wojewódzki LOM |
województwo |
Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Mariusz Rodak |
I a I a II |
IV m zespołowo |
|
3. |
Turniej Europejski w Danii Europejski Badmintonowy Turniej DGI |
europejski |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
II II |
VII m zespołowo w II Lidze |
|
4 |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
II II |
XI m XXI m |
|||
5 |
Turniej Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego w Świebodzinie |
makroregion |
Oliwia Rudek Patrycja Homska Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Mariusz Rodak Paulina Gajda Natalia Kotleck |
II II I a I a II I b I b |
IV m V m V m finalista finalista finalistka finalistka |
|
6. |
Międzynarodowy Turniej Badmintona w Babimoście |
międzynarodowy |
Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik |
I a I a |
V m finalista |
|
7 |
Międzywojewódzkie eliminacje do MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW |
międzywojewódzki |
Marcin Jankowiak |
I a |
finalista |
|
8. |
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW |
Mistrzostwa Polski |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
II II |
finalistka finalistka |
|
9. |
Ogólnopolski Ślężański Turniej Badmintona |
ogólnopolski |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
II II |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
10. |
Oliwia Rudek Marcin Jankowiak |
II I a |
III m zespołowo |
|||
11. |
Oliwia Rudek Patrycja Homska Marcin Jankowiak |
II II I a |
III m finalistka III m |
|||
12. |
Ogólnopolski Zimowy Turniej Badmintona w Nowogrodzie Bobrzańskim |
ogólnopolski |
Oliwia Rudek |
II |
IV m |
|
13. |
Marcin Jankowiak |
I a |
IV m |
|||
14. |
Natalia Kotlecka Paulina Gajda |
I b I b |
finalistki |
|||
15. |
Sebastian Chudzik |
I a |
finalista |
|||
16. |
Szachy – finał wojewódzki LOM |
województwo |
Kacper Soroka Adrian Kapłon Wojciech Kowal Dominika Szymańska |
I b I b I b I a |
finaliści |
Danuta Ronij
Bogumiła Marcinkiewicz |
17. |
Unihokej chłopców – rozgrywki rejonowe LOM |
rejon |
Krzysztof Kwiatkowski Oskar Stachnik Arkadiusz Strojny Grzegorz Walczak Mariusz Rodak Michał Balcerzak Sebastian Chudzik Mateusz Pietras Kacper Zakrzewski Michał Tomaszewicz Piotr Strojny |
III b III b III b III b II I a I a I a I a I a I b |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
18. |
Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego Mistrzostwa Polski Młodzików w Radomiu |
Mistrzostwa Polski |
Oskar Stachnik |
III b |
I m – dysk – ZŁOTO III m – kula – BRĄZ |
Krzysztof Hasiuk |
19 |
Mistrzostwa województwa |
województwo |
Oskar Stachnik |
III b |
I m – dysk III m – kula |
|
20 |
Mistrzostwa Makroregionu we Wrocławiu |
makroregion |
Oskar Stachnik |
III b |
I m – kula II m – dysk |
|
21 |
XV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Krzysztof Kwiatkowski Michał Tomaszewicz Oskar Stachnik |
III b I a III b |
V m – 3000 m III m – 1000 m I m – dysk |
|
22 |
IX Piknik Rzutowy w Wiechlicach |
makroregion |
Oskar Stachnik – junior młodszy |
III b |
I m – dysk III m – kula |
|
23 |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski |
III b |
IV m |
Krzysztof Hasiuk |
24 |
Finał wojewódzki LOM w LA Junior młodszy |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski |
III b |
II m – 3000 m SREBRO |
|
25 |
Finał wojewódzki LOM w LA Młodzicy |
województwo |
Michał Tomaszewicz Marcin Jankowiak |
I a I a |
IV m – 600 m Finalista – skok wzwyż |
|
26 |
Indywidualne biegi przełajowe w Kołczewie |
Mistrzostwa Polski |
Krzysztof Kwiatkowski |
III b |
XXXIV m |
|
27 |
Mistrzostwa Europy w LA w Azerbejdzanie |
Mistrzostwa Europy |
Oskar Stachnik |
III b |
IX m – rzut dyskiem |
|
28 |
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych |
makroregion |
Michał Tomaszewicz Kacper Zakrzewski |
I a I a |
V m – 3000 m XI m – 2000 m |
|
29 |
Zawody powiatowe w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju |
powiat |
Natalia Kotlecka Michał Tomaszewicz Sandra Madziarz |
I b I a VI b |
V m zespołowo |
Danuta Ronij |
30 |
Finał Wojewódzki – sztafetowe biegi przełajowe |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski Grzegorz Walczak Bartłomiej Sączawa Mariusz Rodak Michał Tomaszewicz Kacper Zakrzewski Błażej Herbut Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Szymon Kruszyński Kacper Kotlecki |
III b III b III a II I a I a I a I a I a I b I b |
VII zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
31 |
Ogólnopolski Turniej Badmintona w Górze na Dolnym Śląsku o Puchar Burmistrza Góry w kategorii Open |
ogólnopolski |
Sebastian Chudzik Marcin Jankowiak Patrycja Homska Oliwia Rudek |
I a I a II II |
finalista finalista VI m VI m |
Krzysztof Hasiuk |
32 |
II bieg i festyn sportowy promujący zdrowy styl życia pod hasłem „Dobry jak Chrobry” w ramach Ogólnopolskiej akcji „Polska biega” |
gminny |
Grzegorz Walczak Michał Tomaszewicz |
III b I a |
II m – marszobieg 1200 m II m – 3000 m |
Danuta Ronij Krzysztof Hasiuk |
rok szkolny 2012/2013
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej chłopców – rozgrywki rejonowe LOM |
rejon |
Marcin Jankowiak Kacper Zakrzewski Aleksander Mikołajczyk Mateusz Pietras Kacper Kotlecki Dominik Marek Sebastian Chudzik Maciej Jarzembowski Jakub Domański Sebastian Ślusarczyk Brajan Soroka Marcel Rajski |
VI VI VI VI VI VI VI VI V b V b V b IV |
IV m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz
Krzysztof Hasiuk |
3. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Monika Zastriżna Natalia Kotlecka Magdalena Tararuj Paulina Gajda Paulina Drabik Julia Szatkowska Aleksandra Małachowska Roksana Ospipczuk Kamila Kuszlewska |
VI VI VI VI VI VI VI V a V a |
III m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
4. |
Czwórbój lekkoatletyczny – AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO |
powiat |
Marcin Jankowiak Kacper Zakrzewski Kacper Kotlecki Dariusz Grono Sebastian Chudzik Jakub Domański Wojciech Kozakiewicz |
VI VI VI VI VI V b IV |
I m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Finał Wojewódzki – czwórbój lekkoatletyczny |
województwo |
Marcin Jankowiak Kacper Zakrzewski Kacper Kotlecki Dariusz Grono Sebastian Chudzik |
VI VI VI VI VI |
Finaliści |
Krzysztof Hasiuk |
6. |
Badminton dziewcząt – rozgrywki rejonowe LOM |
rejon |
Paulina Gajda Natalia Kotlecka Roksana Osipczuk Kamila Kuszlewska |
VI VI V a V a |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
7. |
Badminton chłopców – finał wojewódzki LOM |
województwo |
Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Aleksander Mikołajczyk |
VI VI VI |
III m zespołowo Brązowy medal |
Krzysztof Hasiuk |
8. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Patrycja Zakrzewska Kacper Zakrzewski Paulina Gajda Natalia Kotlecka |
V a VI VI VI |
finalistka finalista finalistka finalistka |
Bogumiła Marcinkiewicz
Krzysztof Hasiuk |
9. |
Mistrzostwa powiatu – piłka nożna chłopców |
powiat |
Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Kacper Zakrzewski Kacper Kotlecki Aleksander Mikołajczyk Dariusz Grono Mateusz Pietras Jakub Domański |
VI VI VI VI VI VI VI V b |
III m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
10. |
Piłka nożna dziewcząt |
powiat |
Julia Fandrych Oliwia Juniewicz Agata Szylf Anna Choro Roksana Osipczuk Natalia Kotlecka Julia Szatkowska Paulina Gajda |
IV IV IV IV V a VI VI VI |
III m Zespołowo |
Danuta Ronij |
11. |
Zawody powiatowe w LA LOM – Dzieci Starsze
Awans do Finału Wojewódzkiego |
powiat |
Julia Fandrych Julia Fandrych Patrycja Zakrzewska Sebastian Chudzik Kacper Kotlecki Kacper Kotlecki Kacper Zakrzewski Marcin Jankowiak Marcin Jankowiak |
IV IV V a VI VI VI VI VI VI |
II m – piłeczka palant. III m – kula II m – 600 m III m – piłeczka palant. I m – skok wzwyż II m – skok w dal I m – 600 m I m – skok wzwyż I m – kula |
Krzysztof Hasiuk |
12. |
Finał Wojewódzki LOM w LA |
województwa |
Kacper Zakrzewski Marcin Jankowiak Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Kacper Koltecki Kacper Kotlecki Patrycja Zakrzewska Julia Fandrych Julia Fandrych |
VI VI VI VI VI VI V a IV IV |
I m – 600 m – ZŁOTO Finalista – kula Finalista – skok w dal Finalista – piłeczka palant. Finalista – skok w dal Finalista – piłeczka palant. V m – 600 m Finalistka – piłeczka palant Finalistka – kula |
Krzysztof Hasiuk |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
IV m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
2. |
Turniej Europejski w Danii |
europejski |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
III m zespołowo |
|
3. |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
VI m VII m |
|||
4. |
Turniej Barakuda w Sławie |
|
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
V m zespołowo w kategorii Open w deblu |
|
5. |
|
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
I m II m |
||
6. |
Turniej Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego w Świebodzinie |
makroregion |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
I I |
V m VI m |
|
7. |
Szachy – finał wojewódzki LOM |
województwo |
Julia Skawińska Paweł Bednarek Przemysław Orman Mateusz Kowalski |
III a III a III a III a |
finaliści |
Bogumiła Marcinkiewicz |
8. |
Piłka siatkowa chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Przemysław Orman Szymon Leśniewicz Filip Szymański Mateusz Kowalski Grzegorz Rzechowski Kewin Soroka Arkadiusz Kwiatkowski Oskar Stachnik Adrian Pinda Bartłomiej Sączawa |
III a III a III a III a III b III b III b II b II a II a |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
9. |
Piłka nożna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Aleksandra Pakuła Kamila Bojar Aleksandra Bartczak Patrycja Szkoda Natalia Janas Sara Fandrych Dagmara Kalicińska |
III a III a II b I I I I |
IV m Zespołowo |
Danuta Ronij |
10. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Klaudia Własak Katarzyna Korczyńska Patrycja Obarzanek Monika Kaszubiak Emilia Rzechowska Magdalena Więcek Sabina Krulikowska Aleksandra Gorzków Aleksandra Żelechowska Patrycja Homska Natalia Janas Żaneta Przybysz |
III b III b III b III b III b II a II a II b II b I I I |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
11. |
Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Szymon Leśniewicz Filip Szymański Michał Jurkiewicz Mateusz Kowalski Przemysław Orman Krzysztof Kwiatkowski Adrian Pinda Kewin Soroka Arkadiusz Strojny Mariusz Rodak |
III a III a III a III a III a III b II a II b II b I |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
12. |
Mistrzostwa Powiatu Juniorów Młodszych LOM |
powiat |
Kewin Soroka |
III b |
I m – 200 m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
Grzegorz Rzechowski |
III b |
II m – oszczep |
||||
13. |
XIV Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Krzysztof Kwiatkowski Oskar Stachnik Oskar Stachnik |
II b II b II b |
II m – 1000 m II m – kula III m – dysk |
Bogumiła Marcinkiewicz |
14. |
VIII Piknik Rzutowy w Wiechlicach |
makroregion |
Oskar Stachnik |
II b |
II m – kula |
Bogumiła Marcinkiewicz |
15. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski Bartłomiej Sączawa |
II b II a |
IV m finalista |
Bogumiła Marcinkiewicz |
16. |
Indywidualne biegi przełajowe |
Mistrzostwa Polski |
Krzysztof Kwiatkowski |
II b |
XVIII m |
|
17. |
Piłka nożna chłopcy |
powiat |
Oskar Stachnik Arkadiusz Strojny Przemysław Orman Szymon Lesiewicz Mateusz Kowalski Michał Jurkiewicz Kewin Soroka Kamil Bajerlain Grzegorz Rzechowski Patryk Orman |
II b II b III a III a III a III a III b III b III b III b |
IV m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
18. |
Finał LA LOM – Juniorzy Młodsi |
województwo |
Kewin Soroka Grzegorz Rzechowski |
III b III b |
finalista – 200 m finalista – oszczep |
Bogumiła Marcinkiewicz |
19. |
II Zawody w Krosie Strzeleckim organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Obrony Kraju |
powiat |
Krzysztof Wieczorek Wojciech Herbut Julia Skawińska Kamila Bojar |
III b III b III a III a |
II m Zespołowo |
Danuta Ronij |
20. |
Julia Skawińska Kamila Bojar |
III a III a |
I m II m |
|||
21. |
Finał Wojewódzki – Szkolna Liga SKS – LOM w LA |
województwo |
Oskar Stachnik Arkadiusz Strojny Krzysztof Kwiatkowski Bartłomiej Sączawa Mariusz Rodak Krzysztof Wieczorek Kewin Soroka Mateusz Kowalski Arkadiusz Kwiatkowski Grzegorz Rzechowski Kamil Bajerlain |
II b II b II b II a I III b III b III a III b III b III b |
Finaliści |
Krzysztof Hasiuk |
22. |
Mistrzostwa Powiatu Młodzików – LOM w LA |
powiat |
Oskar Stachnik Krzysztof Kwiatkowski Sara Fandrych Natalia Janas Karolina Wołowska |
II b II b I I I |
II m – dysk, II m – kula I m – 1000 m III m – kula VI m – kula II m – 600m |
Krzysztof Hasiuk |
23. |
Finał Wojewódzki LOM w LA – Młodzicy |
województwo |
Sara Fandrych Sara Fandrych Oskar Stachnik Oskar Stachnik Krzysztof Kwiatkowski Arkadiusz Strojny |
I I II b II b II b II b |
finalistka – kula III m – młot – BRĄZ I m – dysk – ZŁOTO II m – kula – SREBRO
II m – 2000 m – SREBRO finalista – 300 m |
Krzysztof Hasiuk |
rok szkolny 2011/2012
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Mariusz Rodak Patryk Głogowski Andrzej Kuszlewski Mateusz Pietras Dariusz Grono Aleksander Mikołajczyk Kacper Zakrzewski Kamil Kalewski Marcin Jankowiak Sebastian Chudzik Kacper Kotlecki |
VI VI VI V V V V V V V V |
III m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
2. |
Szachy |
powiat |
Marcin Jankowiak Maciej Jarzębowski Michał Balcerzak Oliwia Rudek |
VI V V V |
III m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
3. |
Badminton dziewcząt – finał wojewódzki LOM |
województwo |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
VI VI |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
I Turniej siatkarski |
powiat |
Trójki siatkarskie: Aleksander Mikołajczyk Kacper Zakrzewski Marcin Jankowiak |
V V V |
III m zespołowo |
Danuta Ronij |
Dwójki siatkarskie: Kamila Kuszlewska Roksana Osipczuk |
IV a IV a |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
|||
5. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Patrycja Zakrzewska Jakub Domański Filip Nicpoń Mariusz Rodak |
IV a IV b IV b VI |
finalistka finalista finalista finalista |
Krzysztof Hasiuk |
6. |
Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Mariusz Rodak |
VI |
II m – piłeczka palantowa IV m – skok wzwyż |
Bogumiła Marcinkiewicz |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Ewelina Czekurłan Patrycja Marszałek |
III b III a |
IV m Zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
2. |
Szachy – awans do finału wojewódzkiego |
powiat |
Piotr Wrzeszcz Kamil Janus Sebastian Jach Julia Skawińska |
III a III a III a II a |
II m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
3. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Patrycja Marszałek Ewelina Czekurłan Katarzyna Czekurłan Natalia Żelechowska Aleksandra Żelechowska Sabina Krulikowska Magdalena Więcek Patrycja Obarzanek Klaudia Własak |
III b III b III b III a I b I a I a II b II b |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
|
Unihokej chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Adrian Pinda Krzysztof Kwiatkowski Kewin Soroka Grzegorz Rzechowski Mateusz Kowalski Szymon Leśniewicz Przemysław Orman Grzegorz Jarząb |
I a I b II b II b II a II a II a II a |
III m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
4. |
Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański
Finał powiatowy |
powiat |
Krzysztof Kwiatkowski |
I b |
II m – 1 000 m |
Krzysztof Hasiuk |
Klaudia Własak |
II b |
II m – skok wzwyż |
||||
Oskar Stachnik |
I b |
II m – kula |
||||
Kewin Soroka |
II b |
II m – 300 m |
||||
Grzegorz Rzechowski |
II b |
I m – oszczep |
||||
Krzysztof Wieczorek |
II b |
IV m – dysk |
||||
5. |
Finał powiatowy juniorów młodszych w ramach LOM w LA |
powiat |
Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Sebastian Jach Kamil Janus Robert Szewczyk Patrycja Marszałek |
III a III a III a III a III a III a III b |
III m – dysk IV m – kula IV m – dysk II m – oszczep IV m – 800 m IV m – 1500 m IV m – trójskok |
Krzysztof Hasiuk |
6. |
XIII Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach |
III a III a III a |
IV m – dysk V m – kula II m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
7. |
VII Piknik Rzutowy w Wiechlicach |
makroregion |
Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach |
III a III a III a |
IV m – dysk IV m – kula II m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
8. |
Mistrzostwa Makroregionu |
makroregion |
Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Sebastian Jach |
III a III a III a III a |
I m – dysk IV m – kula II m – oszczep IV m – dysk |
Krzysztof Hasiuk |
9. |
Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego |
Mistrzostwa Polski |
Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach |
III a III a |
I m – dysk V m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
10. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Kamil Janus Mateusz Matwiejczuk Krzysztof Kwiatkowski |
III a III a I b |
finalista finalista Finalista |
Krzysztof Hasiuk |
11. |
Drużynowe biegi przełajowe |
powiat |
Robert Rzechowski Mateusz Matwiejczuk Sebastian Jach Krzysztof Kwiatkowski Robert Szewczyk Kamil Janus Adrian Pinda Mateusz Kowalski Filip Szymański Kewin Soroka |
III b III a III a I b III a III a I a II a II a II b |
II m Zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
12. |
Liga juniorów |
makroregion |
Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach |
III a III a |
III m – dysk III m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
13. |
Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA |
województwo |
Tomasz Lewkowicz |
III a |
V m – dysk |
Krzysztof Hasiuk
Bogumiła Marcinkiewicz |
Tomasz Lewkowicz |
III a |
II m – młot |
||||
Sebastian Jach |
III a |
II m – oszczep |
||||
Sebastian Jach |
III a |
finalista – dysk |
||||
Robert Szewczyk |
III a |
finalista – 1 500 m |
||||
Kamil Janus |
III a |
finalista – 1 500 m |
||||
Patrycja Marszałek |
III b |
finalistka – trójskok |
||||
14. |
Finał wojewódzki młodzików w ramach LOM w LA |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski |
II b |
finalista – 600 m |
|
Kewin Soroka |
II b |
finalista – 300 m |
||||
Grzegorz Rzechowski |
II b |
finalista – oszczep |
||||
Krzysztof Wieczorek |
II b |
finalista – dysk |
||||
Oskar Stachnik |
I b |
finalista – kula |
||||
Adam Bała |
II a |
finalista – dysk |
||||
Adam Bała |
II a |
finalista – kula |
||||
15. |
Finał wojewódzki LOM w szkolnej lidze SKS w LA |
województwo |
Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Kamil Janus Robert Rzechowski Adam Bała Mateusz Kowalski Krzysztof Wieczorek Piotr Kaszuba Grzegorz Rzechowski Arkadiusz Kwiatkowski Kewin Soroka Adrian Pinda Oskar Stachnik Krzysztof Kwiatkowski Arkadiusz Strojny |
III a III a III a III b II a II a II b II b II b II b II b I a I b I b I b |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
rok szkolny 2010/2011
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Unihokej chłopców – półfinał wojewódzki LOM |
województwo |
Damian Sieniuć Aleksander Mikołajczyk Sebastian Chudzik Kacper Zakrzewski Artur Kot Adrian Pinda Krzysztof Kwiatkowski Dawid Małachowski Bartłomiej Sączawa Jacek Surzykiewicz Grzegorz Walczak |
VI IV IV IV VI VI VI VI VI VI VI |
VII m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
2. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Magdalena Więcek Ewelina Zaremba Kornelia Dulik Dagmara Idziorek Aleksandra Żelechowska Natalia Pauli Patrycja Homska |
VI VI VI VI VI VI V |
II m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
3. |
Badminton dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Oliwia Rudek Patrycja Homska |
V V |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
Badminton chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Artur Kot Adrian Pinda |
VI VI |
I m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Piłka siatkowa chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Sebastian Chudzik Kacper Zakrzewski Marcin Jankowski Artur Kot Adrian Pinda Krzysztof Kwiatkowski Dawid Małachowski Bartłomiej Sączawa Jacek Surzykiewicz Grzegorz Walczak |
IV IV IV VI VI VI VI VI VI VI |
II m zespołowo |
Bogumiła Marcinkiewicz |
6. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski |
VI |
finalista |
Bogumiła Marcinkiewicz |
7. |
Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Magdalena Więcek Mariusz Rodak Sabina Krulikowska Magdalena Więcek Adrian Pinda Adrian Pinda Krzysztof Kwiatkowski |
VI V VI VI V V VI |
II m – skok w zw I m – skok w zw II m – kula III m – 300 m III m – 300 m IV m – 60 m II m – 600 m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
8. |
I Halowe Mistrzostwa Szprotawy |
powiat |
Magdalena Więcek Sabina Krulikowska Aleksandra Żelechowska Adrian Pinda Adrian Pinda Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski |
VI VI VI VI VI VI VI VI |
I m – skok wzwyż I m – kula II m – kula I m – 30 m II m – skok wzwyż III m – 30 m III m – kula I m – skok wzwyż |
Krzysztof Hasiuk |
9. |
Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA |
województwo |
Krzysztof Kwiatkowski |
VI |
finalista – 600 m |
|
Adrian Pinda |
VI |
finalista – 60 m |
||||
Adrian Pinda |
VI |
finalista – 300 m |
||||
Magdalena Więcek |
VI |
finalista – 300 m |
||||
Magdalena Więcek |
VI |
finalistka – skok wzwyż |
||||
Patrycja Homska |
V |
finalistka – 300 m |
||||
Mariusz Rodak |
V |
finalista – skok wzwyż |
rok szkolny 2010/2011
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Joanna Powiada Aleksandra Marszałek Patrycja Marszałek |
III a III a III a |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
2. |
Tenis stołowy – zawody powiatowe LOM |
województwo |
Ewelina Pieczywek Patrycja Przybysz |
III a III a |
VII m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
3. |
Piłka Siatkowa dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Patrycja Marszałek Aleksandra Marszałek Margareta Jabłońska Ewelina Pieczywek Anna Głuszyk Patrycja Więcek Karolina Górniak Natalia Malicka Katarzyna Czekurłan Ewelina Czekurłan Paulina Krulikowska Justyna Jaworska |
II b III a III a III a III a III a III a III a II b II b III a III a |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Kamila Kot Żaneta Żukowska Patrycja Marszałek Aleksandra Marszałek Joanna Powiada Ewelina Pieczywek Katarzyna Czekurłan Ewelina Czekurłan Natalia Chrustowska Anna Głuszyk Karolina Krupa Margareta Jabłońska |
I b I b II b III a III a III a II b II b III b III a II b III a |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Sebastian Jach |
II a |
I m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
Sebastian Jach |
II a |
III m – dysk |
||||
Tomasz Lewkowicz |
II a |
I m – dysk |
||||
Kamila Kot |
I b |
III m – dysk |
||||
Tomasz Lewkowicz |
II a |
I m – kula |
||||
Arkadiusz Kwiatkowski |
I c |
II m – kula |
||||
Kamila Kot |
I b |
II m – kula |
||||
Kamil Janus |
II a |
II m – 600 m |
||||
Klaudia Własak |
I c |
I m – skok wzwyż |
||||
Ewelina Czekurłan |
II b |
I m – skok w dal |
||||
Patrycja Marszałek |
II b |
III m – skok w dal |
||||
6. |
Finał powiatowy juniorów młodszych w ramach LOM w LA |
powiat |
Joanna Powiada Łukasz Rzechowski Karol Wołkowski Karol Wołkowski Margareta Jabłońska Aleksandra Marszałek Anna Głuszyk |
III a III b III b III b III a III a III a |
finalista – oszczep III m – dysk III m – dysk III m – kula I m – młot finalista – dysk finalista – 200 m |
Krzysztof Hasiuk |
7. |
XII Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Karol Wołkowski Patrycja Obarzanek Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Sebastian Jach Anna Głuszyk |
III b I c II a II a II a II a III a |
II m – kula III m – kula I m – kula I m – dysk I m – oszczep III m – dysk III m – 100 m |
Krzysztof Hasiuk |
8. |
VI Piknik Rzutowy w Wiechlicach |
makroregion |
Karol Wołkowski Karol Wołkowski Tomasz Lewkowicz Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach |
III b III b II a II a II a |
I m – dysk III m – kula I m – dysk I m – kula I m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
9. |
Mistrzostwa Makroregionu |
makroregion |
Karol Wołkowski Łukasz Rzechowski Tomasz Lewkowicz Aleksandra Marszałek Margareta Jabłońska |
III b III b II a III a III a |
IV m – dysk III m – oszczep V m – dysk IV m – dysk IV m – młot |
Krzysztof Hasiuk |
10. |
Mały Memoriał Jana Kusocińskiego w Toruniu |
Mistrzostwa Polski |
Karol Wołkowski |
III b |
V m – dysk |
Krzysztof Hasiuk |
11. |
Zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych – LA |
województwo |
Kamil Janus |
II a |
finalista |
Krzysztof Hasiuk |
12. |
I Halowe Mistrzostwa Szprotawy |
powiat |
Anna Głuszyk Anna Głuszyk Klaudia Własak Kamila Kot Kamila Kot Margareta Jabłońska Patrycja Obarzanek Oskar Kozdęba Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Sebastian Jach Karol Wołkowski |
III a III a I c I b I b III a I c III a II a II a II a III b |
I m – 30 m III m – skok wzwyż II m – skok wzwyż III m – skok wzwyż I m – kula II m – kula III m – kula I m – 30 m I m – kula III m – kula III m – skok wzwyż II m – kula |
Krzysztof Hasiuk |
13. |
Finał wojewódzki młodzików w ramach LOM w LA |
województwo |
Tomasz Lewkowicz |
II a |
I m – dysk |
Krzysztof Hasiuk |
Tomasz Lewkowicz |
II a |
II m – kula |
||||
Sebastian Jach |
II a |
I m – oszczep |
||||
Adam Bała |
I a |
finalista – dysk |
||||
Adam Bała |
I a |
finalista – kula |
||||
Kamila Kot |
I b |
IV m – dysk |
||||
Arkadiusz Kwiatkowski |
I c |
finalista – dysk |
||||
Patrycja Obarzanek |
I c |
finalistka – kula |
||||
Klaudia Własak |
I c |
finalistka – skok wzwyż |
||||
Kamil Janus |
II a |
finalista – 600 m |
||||
Robert Szewczyk |
II a |
finalista – 600 m |
||||
Ewelina Czekurłan |
II b |
finalistka – skok w dal |
||||
Katarzyna Czekurłan |
II b |
finalistka – skok w dal |
||||
Patrycja Marszałek |
II b |
finalistka – skok w dal |
||||
14. |
Finał wojewódzki juniorów młodszych w ramach LOM w LA |
Karol Wołkowski |
III b |
III m – dysk |
||
Łukasz Rzechowski |
III b |
III m – oszczep |
||||
Natalia Chrustowska |
III b |
finalistka – 600 m |
||||
15. |
XV Memoriał LA im. Bogdana Niemcewicza w Zbąszynku |
|
Tomasz Lewkowicz |
II a |
II m – dysk |
|
Karol Wołkowski |
III b |
I m – dysk |
||||
Karol Wołkowski |
III b |
I m – kula |
rok szkolny 2009/2010
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Szachy drużynowe – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Przemysław Orman Julia Skawińska Szymon Leśniewicz Grzegorz Jarząb |
VI a VI a VI a VI a |
III m zespołowo |
Danuta Ronij |
2. |
Unihokej dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Kamila Bojar Aleksandra Matczak Katarzyna Sasim Magdalena Grzelak Angelika Czapla Julia Skawińska Marta Marek Kamila Kot Patrycja Kozakiewicz Żaneta Żukowska Angelika Orlik Sabina Krulikowska Aleksandra Żelechowska |
VI a VI a VI a VI a VI a VI a VI a VI b VI b VI b VI b V V |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
3. |
Badminton dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Kamila Kot Patrycja Kozakiewicz Sabina Krulikowska |
VI b VI b V |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
Badminton chłopców – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Mateusz Kowalski Artur Kot |
VI a V |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Piłka ręczna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Kamila Kot Patrycja Kozakiewicz Żaneta Żukowska Katarzyna Sasim Aleksandra Matczak Sabina Krulikowska Magdalena Więcek Aleksandra Żelechowska Ewelina Zaremba Kornelia Dulik Magdalena Krupa |
VI b VI b VI b VI a VI a V V V V V V |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
6. |
Mistrzostwa powiatu dzieci starszych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Kamila Kot Kamila Kot Magdalena Więcek Krzysztof Kwiatkowski Mateusz Kowalski |
VI b VI b V V VI a |
I m – kula IV m piłeczka palant. III m – skok w zw III m – skok w zw III m – kula |
Krzysztof Hasiuk |
Kamila Kot Patrycja Kozakiewicz Ewa Iks Patrycja Homska |
VI b VI b VI b IV |
III – 4 x 100m |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Badminton dziewcząt – Finał wojewódzki w ramach LOM |
województwo |
Joanna Powiada Aleksandra Marszałek Justyna Jaworska Margareta Jabłońska |
II a II a II a II a |
IV m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
2. |
Badminton chłopców – zawody powiatowe LOM |
powiat |
Łukasz Rzechowski Kacper Kubów |
II b II b |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
3. |
Tenis stołowy – zawody powiatowe LOM |
powiat |
Ewelina Pieczywek Patrycja Przybysz |
II a II a |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
4. |
Siatkówka dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Aleksandra Marszałek Margareta Jabłońska Joanna Powiada Paulina Krulikowska Justyna Jaworska Patrycja Więcek Karolina Górniak Natalia Malicka Ewelina Pieczyewk Patrycja Marszałek |
II a II a II a II a II a II a II a II a II a I b |
II m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
5. |
Piłka ręczna dziewcząt – rozgrywki powiatowe LOM |
powiat |
Aleksandra Marszałek Margareta Jabłońska Joanna Powiada Paulina Krulikowska Justyna Jaworska Patrycja Więcek Karolina Górniak Natalia Malicka Anna Głuszyk Ewelina Pieczyewk Patrycja Marszałek |
II a II a II a II a II a II a II a II a II a II a I b |
III m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
6. |
Mistrzostwa powiatu młodzików w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Sebastian Jach Łukasz Rzechowski Joanna Powiada |
I a II b II a |
II m – oszczep III m – oszczep II m – oszczep |
Krzysztof Hasiuk |
Karol Wołkowski Tomasz Lewkowicz Łukasz Rzechowski Aleksandra Marszałek |
II b I a II b II a |
I m – dysk III m – dysk IV m – dysk I m – dysk |
||||
Karol Wołkowski Tomasz Lewkowicz Margareta Jabłońska |
II b I a II a |
II m – kula IV m – kula I m – kula |
||||
Natalia Chrustowska |
II b |
III m – 1000 m |
||||
Paulina Krulikowska |
II a |
II m – 300 m |
||||
Anna Głuszyk |
II a |
I m – 100 m |
||||
Kamil Janus |
I a |
II m – 600 m |
||||
Anna Głuszyk Joanna Powiada Paulina Krulikowska Natalia Chrustowska |
II a II a II a II b |
II m – 4 x 100 m |
||||
7. |
XI Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Karol Wołkowski Karol Wołkowski Łukasz Rzechowski Łukasz Rzechowski Aleksandra Marszałek Joanna Powiada Margareta Jabłońska |
II b II b II b II b II a II a II a |
II m – dysk III m – oszczep III m – dysk II m – oszczep III m – dysk III m – oszczep II m – kula |
Krzysztof Hasiuk |
8. |
V Piknik Rzutowy w Wiechlicach |
makroregion |
Karol Wołkowski Łukasz Rzechowski Łukasz Rzechowski Łukasz Rzechowski Aleksandra Marszałek Joanna Powiada Margareta Jabłońska |
II b II b II b II b II a II a II a |
II m – dysk I m – dysk III m – oszczep III m – kula III m – dysk III m – oszczep II m – kula |
|
9. |
Mistrzostwa Makroregionu |
makroregion |
Karol Wołkowski |
II b |
II m – dysk III m – młot |
Krzysztof Hasiuk |
10. |
III zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Szprotawy |
gmina |
Bartosz Skuło Marcin Bojarski |
III a III a |
III m zespołowo |
Barbara Kassa |
11. |
Marcin Bojarski |
III a |
I m |
|||
12. |
Puchar Marszałka młodzików |
powiat |
Karol Wołkowski Łukasz Rzechowski Tomasz Lewkowicz Sebastian Jach Kamil Janus Aleksandra Marszałek Joanna Powiada Margareta Jabłońska Anna Głuszyk Natalia Chrustowska |
II b II b I a I a I a II a II a II a II a II b |
I m zespołowo |
Krzysztof Hasiuk |
ROK SZKOLNY 2008/2009
szkoła podstawowa
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie drużynowym dziewcząt. |
województwo |
Patrycja Marszałek Ewelina Czekurłan |
VI b VI b |
III m |
Antoni Samiec |
2. |
Rozgrywki powiatowe badmintona dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej |
powiat |
Patrycja Marszałek Ewelina Czekurłan |
VI b VI b |
I m |
Antoni Samiec |
4. |
Rozgrywki powiatowe czwórek siatkarskich dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej |
powiat |
Patrycja Marszałek Ewelina Czekurłan Katarzyna Czekurłan Agata Surżykiewicz |
VI b VI b VI b VI b |
I m |
Antoni Samiec |
8. |
Zawody powiatowe – szachy drużynowe w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2008/2009 |
powiat |
Przemysław Orman Mateusz Kowalski Szymon Leśniewicz Julia Skawińska |
V a V a V a V a |
III m |
Nela Sakuta |
11. |
Rozgrywki powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt |
powiat |
Ewelina Czekurłan Katarzyna Czekurłan Agata Surżykiewicz Karolina Rodak Martyna Wojnas Kamila Kot Marta Marek Aleksandra Matczak Katarzyna Bartkowiak |
VI b VI b VI b VI a VI a V b V a V a VI b |
II m |
Danuta Ronij Antoni Samiec |
12. |
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Katarzyna Czekurłan Ewelina Czekurłan Katarzyna Bartkowiak Monika Dobosz |
VI b VI b VI b VI a |
III m – 4 x 100 |
Antoni Samiec |
13. |
Ewelina Czekurłan Patrycja Marszałek |
VI b VI b |
III m III m |
gimnazjum
Lp. |
Zawody sportowe |
Poziom |
Uczniowie |
Klasa |
Osiągnięcie |
Opiekun |
1. |
Zawody powiatowe w szachach drużynowych w ramach Lubuskiej olimpiady Młodzieży 2008/2009 |
powiat |
Kacper Wołkowski Jakub Gołuszko Paweł Barański Magdalena Szkoda |
III a III a II a III b |
I m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
3. |
Finał powiatowy LOM unihok chłopców |
powiat |
Kacper Wołkowski Kamil Kwiatkowski Amadeusz Rindfleisz Kacper Czekurłan Adrian Muszyński Grzegorz Drzewiecki Sebastian Wróż Mateusz Langowski |
III a III a II b III b III a III a III a III b |
II m |
Daniel Trościanka |
4. |
Finał powiatowy unihok dziewcząt w ramach LOM 2008/2009 |
powiat |
Aleksandra Marszałek Anna Głuszyk Joanna Powiada Margareta Jabłońska Karolina Krupa Justyna Jaworska Monika Poterała |
I a I a I a I a I a I a III a |
III m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
6. |
Zespół „CrazyTeam” w ramach „Taneczny Show” |
gminny |
Joanna Powiada Anna Głuszyk Kamila Wierzbicka Anna Wawrzyniak Paulina Krulikowska Justyna Jaworska Magdalena Kabelis Monika Poterała |
I a I a II b II a I a I a II a III a |
III m |
Bogumiła Marcinkiewicz |
7. |
Piłka można |
powiat |
Patryk Szczap Łukasz Szczap Kacper Czekurłan Tomasz Drobiszewski Kacper Kubów Oskar Kozdęba Amadeusz Rindfleisz Karol Wołkowski Mateusz Langowski Mateusz Stępniewski |
II a II a III b III b I b I a II b I b III b III a |
II m |
Daniel Trościanka |
8. |
X Miting Bolesława Chrobrego i Ottona III |
makroregion |
Aleksandra Marszałek Joanna Powiada Margareta Jabłońska |
I a I a I a |
III m – dysk III m – oszczep II m – kula |
Antoni Samiec |
9. |
Półfinał wojewódzki badminton dziewcząt |
województwo |
Joanna Powiada Aleksandra Marszałek |
I a I a |
VI m |
Antoni Samiec |
10. |
Piknik Rzutowy w Wiechlicach
|
makroregion |
Margareta Jabłońska Aleksandra Marszałek Aleksandra Marszałek Joanna Powiada |
I a I a I a I a |
II m – kula III m – kula III m – dysk II m – oszczep |
Antoni Samiec |
11. |
Eliminacje powiatowe LOM w LA – powiat żagański |
powiat |
Magdalena Szkoda |
III b |
II m – 400 m |
Antoni Samiec |
12. |
Justyna Kasperska |
III b |
III m – dysk |
|||
13. |
Kacper Wołkowski |
III a |
II m – 100 m II m – skok w dal II m – 400 m |
|||
14. |
Mateusz Langowski Kacper Wołkowski Tomasz Drobiszewski Sebastian Wróż |
III b III a III b III a |
II m – 4 x 100 m |
|||
15. |
Joanna Powiada Łukasz Rzechowski Łukasz Rzechowski Karol Wołkowski |
I a I b I b I b |
I m – oszczep III m – oszczep II m – dysk III m – dysk |