Szkoła Podstawowa nr 2

 im. Wojska Polskiego w Szprotawie 

Informacje

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

rok szkolny 2016/2017

szkoła podstawowa 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

 

Kamila Krupa

Natalia Rabska

Aniela Stępień

Maja Ćwiszewska

Julia Przysiężna

VI

VI

V a

V b

V b

80 % –V m

60 % –  XIII m

49 % –  XIX m

27,5 % – X XV m

20 % – XXVII m

Agnieszka Wlazło

Beata Marciniak

2

Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

rejon

 

Adam Buchowski

Damian Wąsowski

Julia Jabłońska

Jakub Pankiewicz

Kacper Suchan

VI

VI

VI

V a

VI

72,5 %  – VII m

72,5 % – VII m

67,5 % – IX m

65 % – X m

62,5 % – XI m

Sylwia Korecka

3

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Społeczeństwa

rejon

Kamila Krupa

Julia Jabłońska

Dawid Laudacki

Tomasz Koszela

VI

VI

V b

V b

70 % – X m

42,5 % – XXI m

40 % – XXII m

35 % – XXIV m

Krystyna Weber

4

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

rejon

Adam Buchowski

Maja Ćwiszewska

VI

V b

85 % – V m

55 % – V m

Zdzisława Orman

Alicja Węgrzyn

 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

województwo

Adam Buchowski

VI

60 % – X m

Zdzisława Orman

2

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

województwo

Kamila Krupa

VI

62,5 % – VIII m

Beata Marciniak

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

Kamila Kuszlewska Karolina Wrzeszcz Aleksandra Święcicka

Amelia Chroma

Wiktoria Grzeskiewicz

III b

III a

III a

I

III b

80% – IV m

72 % – VI m

64 % – VIII m

60 % – IX m

52 % – XI m

Barbara Kassa

Beata Marciniak

2

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

rejon

Amelia Chroma

I

30,8 % – XXI m

Kamila Kloc

3

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

rejon

Natalia Rożek

Jakub Domański

Aleksandra Święcicka

Kamila Kuszlewska

III b

III a

III a

III b

57,5 % – XVI m

55 % – XVII m

55 % – XVII m

52,5 % – XVIII m

Sylwia Korecka

4

Konkurs Przedmiotowy z Historii

rejon

Jakub Domański

Natalia Rożek

III a

III b

60 % – XIV m

37,5 % – XXIII m

Krystyna Weber

5

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

rejon

Natalia Rożek

Aleksandra Święcicka

Kamila Kuszlewska

Wiktoria Grześkiewicz

III b

III a

III b

III b

66,7 % – VI m

48,1 % – XI m

37 % – XIV m

37 % – XIV m

Edyta Rożek

rok szkolny 2015/2016

szkoła podstawowa 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

rejon

Maciej Bębenek

Amelia Chroma

VI

VI

79 % – V m

55 % – XVII m

Kamila Kloc

2

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

 

Maciej Bębenek

Kamila Krupa

Emilia Kubera

VI

V

V

70 % – IX m

53 % –  XVI m

28 % –  XXV m

Agnieszka Wlazło

Beata Marciniak

3

Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

rejon

 

Maciej Bębenek

Adam Buchowski

Amelia Chroma

Julia Jabłońska

VI

V

VI

V

88 %  – IV m

78 % – VIII m

70 % – XI m

63 % – XIV m

Sylwia Korecka

4

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Społeczeństwa

rejon

Maciej Bębenek

Amelia Chroma

VI

VI

63 % – XIV m

49 % – XIX m

Krystyna Weber

5

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

rejon

Maciej Bębenek

Adam Buchowski

VI

V

73 % –  XI m

 55% – XVIII m

Zdzisława Orman

 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

województwo

Maciej Bębenek

VI

75% – IX m

Zdzisława Orman

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

rejon

Izabela Radzimska

III a

33 % – XXIII m

Izabela Sobczyńska

2

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

Aleksandra Święcicka Kamila Kuszlewska Karolina Wrzeszcz

Dominika Szymańska

II a

II b

II a

III a

68% – VIII m

68 % – VIII m

60 % – X m

52 % – XII m

Barbara Kassa

Beata Marciniak

3

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

rejon

Michał Balcerzak

Jakub Domański

Izabela Radzimska

III a

II a

III a

60 % – XIV m

48 % – XIX m

40 % – XXII m

Sylwia Korecka

4

Konkurs Przedmiotowy z Historii

rejon

Izabela Radzimska

Jakub Domański

III a

II a

78 % – IX m

45 % – XXI m

Krystyna Weber

5

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

rejon

Natalia Rożek

Roksana Osipczuk

II b

II b

67 % – VII m

41 % – XIV m

Edyta Rożek

rok szkolny 2014/2015

szkoła podstawowa 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

rejon

Maciej Bębenek

Agata Szylf

V

VI

45 %

20 %

Kamila Kloc

2.

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

Maciej Bębenek

Agata Szylf

Laura Wiśniewska

Oliwia Juniewicz

V

VI

VI

VI

75 %

70 %

62 %

50 %

Agnieszka Wlazło

3.

Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

rejon

 Oliwia Juniewicz

Agata Szylf

Laura Wisniewska

VI

VI

VI

80 %

72,5 %

70 %

Sylwia Korecka

4.

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Społeczeństwa

rejon

Maciej Bębenek

Amelia Chroma

Agata Szylf

V

V

VI

67 %

60 %

55 %

Krystyna Weber

5.

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

rejon

Agata Szylf

Maciej Bębenek

VI

V

67 %

62 %

Zdzisława Orman

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

rejon

Aleksandra Bojarska

Karolina Wołkowska

III

III

64 %

56 %

Barbara Kassa

2.

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

rejon

Oliwia Rudek

Żaneta Przybysz

III

III

52,5 %

50 %

Alicja Węgrzyn

3.

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

rejon

Oliwia Rudek

III

47 %

Alicja Węgrzyn

4

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

rejon

Oliwia Rudek

III

50 %

Sylwia Korecka

5

Konkurs Przedmiotowy z Historii

rejon

Bartłomiej Wiktorski

Izabela Radzimska

III

II a

42,5 %

25 %

Krystyna Weber

rok szkolny 2012/2013

szkoła podstawowa 

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Przedmiotowy z Historii i Społeczeństwa

województwo

Magdalena Tararuj

VI

laureatka

Krystyna Weber

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

województwo

Kamila Bojar

III a

laureatka

Sylwia Korecka

2.

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

województwo

Julia Skawińska

III a

finalistka

Beata Marciniak

rok szkolny 2011/2012

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Historyczny

województwo

Piotr Wrzeszcz

III a

laureat

Krystyna Weber

2.

Konkurs Geograficzny

województwo

Piotr Wrzeszcz

III a

finalista

Sylwia Korecka

3.

Konkurs z Fizyki

województwo

Piotr Wrzeszcz

III a

finalista

Alicja Węgrzyn

4.

Konkurs Matematyczny

województwo

Piotr Wrzeszcz

III a

finalista

Agnieszka Spiak

rok szkolny 2010/2011

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Geograficzny

województwo

Piotr Wrzeszcz

II a

laureat

Sylwia Korecka

2.

Konkurs Historyczny

województwo

Piotr Wrzeszcz

II a

finalista

Krystyna Weber

3.

Konkurs z Języka Polskiego

województwo

Piotr Wrzeszcz

II a

finalista

Barbara Kassa

4.

Konkurs Matematyczny

województwo

Piotr Wrzeszcz

II a

finalista

Agnieszka Spiak

rok szkolny 2009/2010

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Humanistyczny

województwo

Paweł Bednarek

VI a

finalista

Agnieszka Wlazło

Krystyna Weber

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Geograficzny

województwo

Piotr Wrzeszcz

I a

laureat

Sylwia Korecka

rok szkolny 2008/2009

szkoła podstawowa

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy

województwo

Piotr Wrzeszcz

VI a

finalista

Zdzisława Orman

Sylwia Korecka

gimnazjum

Lp.

Konkursy przedmiotowe

Poziom

Uczniowie

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

1.

Konkurs Fizyczny

województwo

Kacper Wołkowski

III a

laureat

Waldemar Błażków

2.

Konkurs Geograficzny

województwo

Magdalena Szkoda

III b

finalista

Sylwia Korecka

 


Nasza szkoła