Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Z naszej witryny dowiesz się o aktualnych wydarzeniach szkolnych, przeczytasz o osiągnięciach uczniów oraz znajdziesz informacje na temat naszej placówki.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie

ul. Sobieskiego 58

Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej. BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

1. Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesujący Cię dział. Strony BIP publikowane są w dwóch stopniach zagłębienia – strona i jej podstrony.

1. Strony systemowe

• System obok stron informacyjnych udostępnia strony systemowe:

• Majątek

• Dane teleadresowe

• Akty prawne (Statut Szkoły, Regulaminy)

• Strona domowa szkoły

• Redakcja - wykaz redaktorów BIP z ich danymi kontaktowymi (adres, nr telefonu i faksu, aktywny adres e-mail)

• Instrukcja korzystania - niniejszy dokument

• Zamówienia publiczne

• Przetargi

• Oferty pracy

• Struktura organizacyjna

• Organizacja oddziałów w roku szkolnym

• Sposób przyjmowania i załatwiania spraw przez Dyrektora i sekretariat szkoły

• Archiwum dokumentów

• Mapa strony - dynamicznie generowane drzewo dokumentów

• Kontrola zarządcza

• Sprawozdania finansowe

1. Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk lub nacisnąć klawisz "Enter". System umożliwia przeszukiwanie aktualnych dokumentów oraz opcjonalnie dokumentów archiwalnych.