Uczniowie z SP 2 w Szprotawie na 3. PKO Biegu Charytatywnym Młodych

W sobotę, 16 września 2017r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie wzięli udział w 3. PKO Biegu Charytatywnym Młodych w Zielonej Górze pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. W tym samym czasie uczniowie, a potem sztafety dorosłych biegały na 12 stadionach w Polsce. Tego dnia pogoda dopisała, humory uczestników również, bo każdy biegacz wiedział, że nie liczy się zajęte przez niego miejsce tylko to, że biegnie po to, aby pomóc potrzebującym. Okrążenia uczestników zostały przeliczone na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci. Każdy startujący w biegu otrzymał koszulkę oraz pamiątkowy medal. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu i dołożyć naszą cegiełkę dla potrzebujących.