Sprzątanie Świata w Dwójce

15 września 2017r. uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w 24. edycji akcji Sprzątanie Świata. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Nie ma śmieci - są surowce". Starsi uczniowie wyposażeni w worki oraz ochronne rękawiczki wyruszyli do parku w pobliżu naszej szkoły. Tam odbyła się krótka pogadanka dotycząca hasła przewodniego tegorocznej akcji. Uczniowie zostali też poproszeni o segregację śmieci podczas sprzątania. Dzieci z klas I-III wysprzątały teren wokół szkoły. Dziękujemy Zakładom Usługowym Zachód oraz Urzędowi Miasta w Szprotawie za przekazane worki i rękawice, które ułatwiły nam sprzątanie. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny włączyć się w tę akcji i zmotywować uczniów do działania na rzecz środowiska.