MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

26 kwietnia 2017 r. w Miejskiej bibliotece Publicznej w Szprotawie odbył się gminny etap konkursu czytelniczego "Mistrz Pięknego Czytania”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maja Śliwińska, Gracjana Gardyńska oraz Kornelia Kacprzak. Uczestnicy konkursu, po wylosowaniu książki, czytali fragmenty z książek o tematyce historycznej. Wyróżnienie w kategorii klas IV- VI SP zdobyła Gracjana Gardyńska, która będzie reprezentowała szkołę w XVIII Przeglądzie - Mistrz Pięknego Czytania pt. "A to ci historia!” organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze.