Zaświeciliśmy na niebiesko

31 marca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Świadomości Autyzmu zaprosił szprotawskie szkoły i przedszkola do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Polska na niebiesko”. W tym dniu uczniowie naszej szkoły ubrani na niebiesko i wyposażeni w niebieskie rekwizyty (niebieski kolor jest kolorem autyzmu) wzięli udział w "Niebieskim Przemarszu” pod Ratusz Miejski w Szprotawie, aby tam zrobić wspólne zdjęcie. W ten sposób wszyscy zebrani pokazali, że ludzie z autyzmem nie są sami.